Aslı-Ataç Baykal kardeşler neden görüşmüyor ve bir fotoğrafın anatomisi

Tv100 Gazetesi Yazarı Latif Şimşek'in bugünkü (11.01.2022)'' Aslı-Ataç Baykal kardeşler neden görüşmüyor ve bir fotoğrafın anatomisi'' başlıklı yazısı.

Kılıçdaroğlu’nun ziyareti ve Baykal-Kılıçdaroğlu-Levent Gök fotoğrafının basına yansımasının ertesi günü, Baykal’a yakın isimlerden biri Deniz Bey’i aradı.

Fotoğraf karesindeki memnuniyetsiz ve asık yüz ifadesinin, bu fotoğrafın çekilmesini istemediği şeklinde yorumlandığını aktardı.

 Baykal susarak hiçbir yorum yapmadı.

Görüştüğüm eski CHP’li, “Genel başkan susarak memnuniyetsizliğini zımnen onayladı” dedi.

Beni izleyenler ve okuyanlar bilir. Aile içi tartışmalara, konulara pek girmem. Ama kamuoyuna yansıyan önemli tartışmaların bir ucu da buna dayanıyorsa, kamuoyunu adabı dairesinde bilgilendirmenin de görev olduğunu düşünürüm.

Geçmişte Dinamit programında, Kılıçdaroğlu’nun kardeşi, rahmetli Celal Kılıçdaroğlu’nu bir kez yayına almıştım. Sonradan öz kardeşi ile ilgili söyledikleri canımı acıttı. Ardından birçok kez yayına çıkmak için beni aramasına, aracılar koymasına rağmen Celal Kılıçdaroğlu’nu yayına almadım. İddialarının ne kadar doğru olduğunu bilemem, doğru bile olsa, bir insanın öz kardeşi ile ilgili mahrem konuları anlatmasını sindiremedim.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Zurnanın "zırt" dediği yerde Cihan Paçacı'nın açıklamaları! 28 Ocak 2023 | 1.061 Okunma Kılıçdaroğlu ya da İmamoğlu güçlü bir lider olabilir mi? 25 Ocak 2023 | 658 Okunma Bakanlıkları altı partiye bölüştürme projesinin altında yatan kurnazlık 21 Ocak 2023 | 896 Okunma Altılı Masa'nın gizli cumhurbaşkanı adayı Abdüllatif Şener mi? 18 Ocak 2023 | 1.701 Okunma Abdullah Gül ile Altılı Masa'dan hangi lider görüştü, neler konuştu? 14 Ocak 2023 | 2.618 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar