Bundan sonrası… 

 Sağduyu sahiplerinin beklediği şekilde, ikinci tur seçim de Recep Tayyip Erdoğan’ın galibiyetiyle sonuçlandı. Ve kazanan Türkiye oldu, kazanan tüm dünya mazlumları oldu.  Şükürler olsun. Rabbim...

 

Sağduyu sahiplerinin beklediği şekilde, ikinci tur seçim de Recep Tayyip Erdoğan’ın galibiyetiyle sonuçlandı. Ve kazanan Türkiye oldu, kazanan tüm dünya mazlumları oldu.  

Şükürler olsun. Rabbim bizi hainlere, zalimlere yenik düşürmedi. Gözleri kin ve intikam bürümüş bir şirzimeye bu ülkeyi ve bu ülkenin aziz milletini ezdirtmedi, bizleri onların insafsız ellerine düşürmedi. 

Bu büyük nimet elbette kendi cinsinden şükür ister. Bu nimetin şükrü, verilen fırsatı değerlendirmek, vaat edilen her şeyi bir bir icraya dökerek ülkeyi maddi manevi hedeflenen ya da hedeflenmesi gereken noktaya yükseltmektir.  

Aleyküm enfüseküm “Siz kendinize bakın” (Maide, 105) ayetinin işaretiyle, mevcut enerjimizi sağa-sola dağıtmayarak kendi yapacağımız işlere odaklanmak, muhalefetin iç işleriyle lüzumsuz meşgul olmamak, onların yaşadıkları hezimeti unutturmak ve yeni bir gündem oluşturmak için yaptıkları atraksiyonlara kendimizi kaptırıp gitmemek şarttır ve kaçınılmazdır. 

Siyaseten solun varlık...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
FETÖ’cü Salih Zorluoğlu olayının perde arkası  23 Eylül 2023 | 1.092 Okunma Biz ve dünyayı aldatanlar 16 Eylül 2023 | 584 Okunma FETÖ elebaşı CIA tarafından nasıl angaje edildi  09 Eylül 2023 | 751 Okunma Risale-i İslamiye üzerine  02 Eylül 2023 | 342 Okunma FETÖ elebaşının küstüm şovlarının perde arkası 26 Ağustos 2023 | 1.790 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar