'Yeni parti'nin programı belli oldu!

Gül-Babacan ekibi “yeni parti”yi beklemeye almış. Sebebi ülkede işlerin iyi gitmesiymiş.

 S-400’lerin gelişi, faizlerin düşmesi, Beyaz Saray’ın Türkiye’nin başına yeni belalar sarmaması bu ekibi duraklatmış. Şimdilik acele etmeyeceklermiş... 

Gül-elim mi, ağlayalım mı; “yeni parti” kurmak için gözlerini Washington’a dikip ülkenin başına yeni felaketler sarmasını bekleyenlerden bu ülkeye hayır gelir mi?  

Bu nasıl bir zihniyet? Ülkeyi sözde daha iyi yapmak için yola çıkanlar, ellerini havaya kaldırıp “büyük felaket”ler mi dilenir yabancı başkentlerden?  

“Ey Washington, Türkiye’nin başına öyle bir felaket aç ki millet Erdoğan’dan yüz çevirsin ve çözüm için bize sığınsın!”  

Duaları da bu, beklentileri de! 

Evet, “yeni parti”nin vizyonu işte bu kadar. Süslü kelimelere kimse aldanmasın. Merak edilecek hiçbir yenilikleri yok. Tek çıkar yolları ülkenin zora girmesi, milletin dara düşmesi. Başka da bir programları yok.  

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Erdoğan'a 'Şehir' şantajı geri tepti  09 Aralık 2019 | 4.405 Okunma Gözler Erdoğan'ın üzerindeydi 04 Aralık 2019 | 3.027 Okunma Oysa gündüz gözüyle AK Parti'yi bölüyorlar  02 Aralık 2019 | 3.691 Okunma 'Kürtlerin temsilcisi' değil, ABD ve İsrail'in temsilcisi... 29 Kasım 2019 | 2.650 Okunma 'CHP Genel Merkezi'ndeki çete' 27 Kasım 2019 | 2.649 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar