Pensilvanya, Kemal Bey'i pamuklara sarıp koruyor

Bir yandan darbe söylentileri, bir yandan Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı hedef alan ölüm tehditleri yine dolaşımda. CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a yönelik “merak etmeyin enkazını kaldıracağız” sözleriyle darbe söylentilerini tamamlayan ölüm tehdidinde bulundu.

Tabii, Özkoç’un bu tehdidi kimin adına savurduğu merak konusu. Zira, partidaşı Barış Yarkadaş’ın ifadesine göre Engin Özkoç, CHP’deki Pensilvanya müdavimlerinden biri. Bu tehdidin de Pensilvanya ile bir ilgisi var mı, yok mu bilemiyoruz ama bildiğimiz, bu tür suikast, darbe ve ölüm tehditlerinin adresi genelde Pensilvanya’dır. Ve tecrübeyle de sabittir, bu tür ifadeler laf olsun diye kullanılmaz. 

Elbette güçleri yetse Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı ailesiyle beraber 15 Temmuz’da, kaldığı otele gönderdikleri suikast timleriyle şehit edeceklerdi. Şimdilik ellerinden ölüm tehditleri savurmak geliyor, fazlası değil.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Türkiye'yi aciz gösterme yarışındalar 30 Mart 2020 | 3.096 Okunma Koronavirüs, Pensilvanya'nın umudu oldu 27 Mart 2020 | 3.773 Okunma FETÖ'nün 'restorasyon' düşleri 25 Mart 2020 | 3.122 Okunma Felaket beklentileri tutmadı 23 Mart 2020 | 5.707 Okunma “Neden İtalya gibi olmadık” diye üzülüyorlar! 20 Mart 2020 | 4.416 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar