Oysa gündüz gözüyle AK Parti'yi bölüyorlar 

Kemal Bey, CHP’li tanınmış bir ismin Külliye’ye çıktığı ve Erdoğan ile görüştüğüne dair düzmece haberin üzerinde günlerce tepinmişti. Vatana ihanet söz konusuydu sanki.

Muharrem İnce’yi günlerce linç ettiler, en son susması için işi tehdide kadar vardırdılar. Düşünün bunu yalan-düzmece bir haber üzerine yaptılar. Ya gerçek olsaydı haber, İnce’nin başına neler geleceğini varın hesap edin artık!  

Kamuoyu da CHP medyası tarafından şartlandırıldığı için ciddi ciddi günlerce bu konuyu çekiştirip durdu. Ama nedense CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’nun, AK Parti’nin eski genel başkanı ve başbakanı Ahmet Davutoğlu’yla el ense yapacak kadar laubali halleri gündem olmadı.  

Düşünsenize Deniz Baykal’ın, Faik Öztırak’ın veya Tuncay Özkan’ın Cumhurbaşkanı Erdoğan’la güle oynaya konuşup şakalaştığını? 

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Demirtaş da Hoca'ya karşı boş değil! 22 Ocak 2020 | 3.947 Okunma 'Değerli yalnızlık'tan 'küresel aktöre' dönüşümün hikayesi 20 Ocak 2020 | 3.445 Okunma En büyük kavga 'gençlik' üzerine 17 Ocak 2020 | 2.559 Okunma Tiyatro mu, siyaset mühendisliği mi? 15 Ocak 2020 | 2.348 Okunma Asıl tiyatro izleyici sıralarında  13 Ocak 2020 | 4.240 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar