Mutasyona uğramış FETÖ virüsü

FETÖ merkezli muhalefetin Koronavirüs salgınını ekonomik, sosyal, siyasal bir krize dönüştürme planı, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın doğru hamleleriyle daha ilk günden itibaren boşa çıkarıldı.

Salgının boyutları netleşir netleşmez Cumhurbaşkanı Erdoğan, devleti organize ederek bütün istismar kapılarını tek tek kapattı. Dünyanın en büyük devletleri salgın karşısında hazırlıksız yakalanırken Türkiye, nispeten en hazırlıklı ülkeler arasında yerini aldı. Türkiye, bu küresel salgınla mücadeleyi en az hasarla yürüten ülkelerden biri.

Sağlık sistemine yapılan yatırımlar, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ne kadar büyük bir lider olduğunu tartışmasız bir şekilde ortaya koydu. Keza Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi de Erdoğan’ın, Türkiye için ne kadar doğru bir siyasal sistem inşa ettiğini gösterdi. Türkiye, bu salgından krize girerek değil, büyük bir atılımla çıkacak.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
CHP'nin ‘F serisi' genel başkanı 15 Ocak 2021 | 934 Okunma “Azmettiriciler” iddianamesi ve bir dönemin sonu 13 Ocak 2021 | 225 Okunma Devletler mi güçlü, bu şirketler mi? 11 Ocak 2021 | 414 Okunma Siyaset alay etti, medya üzüldü 08 Ocak 2021 | 275 Okunma Millet bu tehditlere pabuç bırakır mı? 06 Ocak 2021 | 461 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar