Mutasyona uğramış FETÖ virüsü

FETÖ merkezli muhalefetin Koronavirüs salgınını ekonomik, sosyal, siyasal bir krize dönüştürme planı, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın doğru hamleleriyle daha ilk günden itibaren boşa çıkarıldı.

Salgının boyutları netleşir netleşmez Cumhurbaşkanı Erdoğan, devleti organize ederek bütün istismar kapılarını tek tek kapattı. Dünyanın en büyük devletleri salgın karşısında hazırlıksız yakalanırken Türkiye, nispeten en hazırlıklı ülkeler arasında yerini aldı. Türkiye, bu küresel salgınla mücadeleyi en az hasarla yürüten ülkelerden biri.

Sağlık sistemine yapılan yatırımlar, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ne kadar büyük bir lider olduğunu tartışmasız bir şekilde ortaya koydu. Keza Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi de Erdoğan’ın, Türkiye için ne kadar doğru bir siyasal sistem inşa ettiğini gösterdi. Türkiye, bu salgından krize girerek değil, büyük bir atılımla çıkacak.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Meclis'e kapağı atan Gladio artıkları 03 Haziran 2020 | 2.559 Okunma Deniz feneri gibi dışarıya sinyal verip duruyor 01 Haziran 2020 | 2.864 Okunma Albayrak neden hedef? 29 Mayıs 2020 | 4.830 Okunma Erdoğan'a karşı tek parti oldular 27 Mayıs 2020 | 2.423 Okunma Hayali zaferler, kiralık umutlar... 25 Mayıs 2020 | 4.381 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar