Kemal Bey, kaset-video ve tape işlerini sever

Doğru, kasetle genel başkanlık koltuğuna oturmuştu; bir kasetle de hükümetin başına geçeceğini düşünmüş olmalı. Devir kaset-video devri!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, HDP İzmir il binasına yönelik gerçekleşen saldırıyı kınadığı mesajında 'Bakalım bu olaylar ileride hangi videonun konusu olacak' diyerek kendince Sedat Peker'in videolarına atıfta bulunuyordu.

Yadırgamamak gerekiyor; Kemal Bey, bu kaset-video ve tape işlerini sever. Bugünkü kariyerini Baykal kasetine borçlu olduğunu düşünürsek pek haksız da sayılmaz. Sanki bütün bu kaset işleri Kemal Bey'in yolunu açmaya programlı.

Kılıçdaroğlu'na CHP'deki Genel Başkanlık yolunu bir kaset açmıştı. 17-25 Aralık'ta FETÖ'nün montajlı kasetleri az kalsın onu iktidara da taşıyacaktı. Polis-Yargı darbesinin hedefi biraz da buydu. Kemal Bey, o günlerde Nutuk'a sarılır gibi FETÖ'nün montajlı tapelerine sarılmıştı. Meclis kürsüsünden Nutuk okur gibi yüksek sesle bu tapeleri paylaşıyordu.

Doğru, kasetle genel başkanlık koltuğuna oturmuştu; bir kasetle de hükümetin başına geçeceğini düşünmüş olmalı. Devir kaset-video devri! Kemal Bey'in..

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Kemal Bey'in “dostları” ormanlarımızı yakıyor 30 Temmuz 2021 | 789 Okunma Batı'nın ‘iyi' yanlarını alacaktık, faşizmini değil 28 Temmuz 2021 | 143 Okunma Amerika, bizim medyayı da eğit-donat programına almış 26 Temmuz 2021 | 1.033 Okunma Kandil de mi Kuvayi Milliye cephesinde? 21 Temmuz 2021 | 113 Okunma “Çözüm süreci” treni çoktan kaçtı 19 Temmuz 2021 | 328 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar