Kemal Bey eskiden kızdırıyordu, şimdi sadece güldürüyor

Ana muhalefet partisi lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun dün salgın için yaptığı öneriler beyin yakan cinstendi.

Ana muhalefet partisi lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun dün salgın için yaptığı öneriler beyin yakan cinstendi. Kemal Bey, kahvehanelerde her turda yeni oyun kağıdı açarak salgına karşı nispeten tedbir alınabileceğini söyledi. Bu tavsiyeler üzerine sosyal medyaya da eğlence çıktı. Evire çevire alay edip Kemal Bey’in sözleriyle eğlendiler.

Tabii, Kemal Bey’in sözlerini duyunca “olamaz” diyorsunuz. Montaj, şaka, falan. Duyduklarınıza inanamayacağınız cinsten konuşmalar çünkü. Türkiye gibi bir ülkenin ana muhalefetini temsil eden birinden beklenilmeyen bir düşünce düzeyi.

Bazıları “taktik yapıyor, gündeme gelmek için kendini deliye vuruyor” diyor; ama, ne yazık ki numara da yapmıyor. Karşımızda kimi, neyi görüyorsak, o. Arkada gizli saklı, aklı başında biri gerçekten yok.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Sevgili Markar, Erdoğan ve “ışıkçı” Yargıç 19 Ekim 2020 | 311 Okunma O devekuşu kim? 16 Ekim 2020 | 231 Okunma Kendini unutan adam 14 Ekim 2020 | 217 Okunma Bu terör biçimine bir ad bulmak bile zor 12 Ekim 2020 | 126 Okunma Siyaset kuklaları ve gerçek liderler 09 Ekim 2020 | 243 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar