Erdoğan'ın vizyonuna düşmanlar

Dünya Bankası'nın memurlarını Türkiye'ye lider olarak pazarlamaya çalışan medya acentelerinin Erdoğan'ın konuşmasını "yetersiz" bulması son derece anlaşılırdır

AK Parti'nin 7. Olağan Kongre'siyle ilgili yapılan değerlendirme ve eleştirilere baktığımda çoğu kesimin dar bir bakış açısını aşamadığını görüyorum.

'Ekonomi ne olacak, kim nereye, hangi makama geldi' gibi günlük sorun ve problemlerin dışına çıkamayarak hem AK Parti ve Erdoğan'ı hem Türkiye'nin durduğu tarihi yeri görme imkanını ıskalıyorlar.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın konuşması için 'sıradandı, manifesto niteliğinde değildi, yeni bir şey söylemedi, bu ekonomi ne olacak' gibi eleştiri yöneltenler aslında kendi dar ufuklarının hapishanesinden dışarı çıkamayan, basit ikbal hesaplarının esiri haline gelmiş zavallılardır. Bugüne hapsolanlar geleceğin sesini duyamazlar.

Erdoğan yaptığı konuşmayla Türk tarihine...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Muhtıra verilirken hükümet pikniğe mi çıksaydı? 07 Nisan 2021 | 27 Okunma Erdoğan'ı tehdit ediyorlar 05 Nisan 2021 | 439 Okunma Ekrem Başkan'a gözlük… 02 Nisan 2021 | 474 Okunma FETÖ devletten sürüldü ama CHP'de iktidar 31 Mart 2021 | 334 Okunma Kapıdaki felaketi ıskalarsak… 29 Mart 2021 | 285 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar