Erdoğan'ın bu kadarını da mı söylemeye hakkı yok?

Gözden bir kere düşünce tekrar yukarıya çıkma güdüsü harekete geçiyor herhalde. Sözcü'nün manşetine çıkan Ahmet Davutoğlu'nu görünce aklımdan böyle geçirdim. 'Biz olmasak...

Gözden bir kere düşünce tekrar yukarıya çıkma güdüsü harekete geçiyor herhalde. Sözcü'nün manşetine çıkan Ahmet Davutoğlu'nu görünce aklımdan böyle geçirdim.

'Biz olmasak Erdoğan bir hiçti' sözü ne anlama geliyor? Bir tespit mi yapmış oluyor Sayın Davutoğlu?

Sözcü'nün manşetine çıkarak kendisini düşürmüş olmuyor mu?

Sanıyorlar ki, Erdoğan'ın gözünden düştüler. Hayır! Davutoğlu da Babacan da maalesef milletin gözünden düştü.

Yıllarca CHP'ye karşı mücadele edip sonra 6'lı masalarda Cumhurbaşkanı Erdoğan ve AK Parti'yi iktidardan devirme girişimlerine alet olmayı başka nasıl değerlendirmek gerekir, gerçekten bilmiyoruz.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Davutoğlu ve Babacan için 'o makamlara gelmediler, getirildiler' dedi. Haksız bir laf mı etti? Ya da hakaret ve küfür mü?

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Kemal Bey'den Kandil'e sıcak mesajlar 05 Ağustos 2022 | 267 Okunma Abdullah Gül'ün adaylık CV'si 03 Ağustos 2022 | 701 Okunma Erdoğan'ın bu kadarını da mı söylemeye hakkı yok? 29 Temmuz 2022 | 242 Okunma HDP'li Buldan, Akşener'i “Magdalena Andersson” yerine koydu 27 Temmuz 2022 | 349 Okunma PKK/HDP'yle ittifak yapanlar mı Lozancı? 25 Temmuz 2022 | 263 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar