Erdoğan'a karşı tek parti oldular

Dünya, geride büyük bir yıkım bırakan koronavirüs sonrasına hazırlanıyor. Hasar büyük olduğu için haliyle kavga ve gürültü de büyük olacak. Bu süreci en az hasarla atlatan Türkiye ise yeni...

Dünya, geride büyük bir yıkım bırakan koronavirüs sonrasına hazırlanıyor. Hasar büyük olduğu için haliyle kavga ve gürültü de büyük olacak.

Bu süreci en az hasarla atlatan Türkiye ise yeni dönemde bütün potansiyelini yansıtabileceği fırsatlarla karşı karşıya. Tarih, ülkemize büyük bir atılım, sıçrama yapma imkanı sunuyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan da bu gerçeği baştan beri gören isimlerin başında geliyor. Korona sonrası yeni bir dünya şekilleniyor ve Türkiye de bu dünyada en iyi yere sahip olmak için kolları sıvamış, hazırlıklarını tamamlamış durumda.

Psikolojik olarak Türkiye iyi bir hava yakaladı. Planlanandan çok daha kısa bir sürede Türkiye 2023 hedeflerine ulaşabilir, ekonomik ve siyasi olarak bu süreçten güçlenerek çıkar.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, bu hedefleri rahatça gerçekleştirebilecek bir süreye de sahip. Türkiye’nin elindeki en büyük koz, 2023’e kadar seçimsiz bir zaman aralığına sahip olması. En büyük şansımız bu.

Fakat

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Yeter ki, Ayasofya kararı Erdoğan'a yazmasın! 13 Temmuz 2020 | 2.679 Okunma Türkiye'nin iletişimi Pensilvanya'dan değil, artık Ankara'dan yönetiliyor 10 Temmuz 2020 | 2.744 Okunma CHP iktidara gelirse ne olur? 08 Temmuz 2020 | 2.698 Okunma Masabaşı anketler devrede 06 Temmuz 2020 | 2.613 Okunma Bir algı çalışması olarak; küfür, hakaret… 03 Temmuz 2020 | 2.051 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar