CHP'nin idam hevesi...

Cumhurbaşkanı Erdoğan'a idam ipini gösterenlerin Türk milletine hayırlı bir hizmeti dokunabilir mi? Erdoğan'ı öldürmeyi sanki denemediler! 15 Temmuz'da FETÖ timleri Erdoğan'ı kaldığı otelden almaya giderken...

Cumhurbaşkanı Erdoğan'a idam ipini gösterenlerin Türk milletine hayırlı bir hizmeti dokunabilir mi?

Erdoğan'ı öldürmeyi sanki denemediler! 15 Temmuz'da FETÖ timleri Erdoğan'ı kaldığı otelden almaya giderken neyin hazırlığı içindeydi? Ailesiyle beraber Erdoğan'a hangi sonu hazırlıyorlardı? Erdoğan'ı yaşatmayı mı düşünüyorlardı?

Erdoğan, o gece İstanbul Havalimanı'na indiği sırada FETÖ darbesi de yenilmişti. Erdoğan'ın yaşaması milletin 15 Temmuz zaferini kazanmasının da ilanı oldu. Erdoğan'ı öldürmeyi başarabilselerdi Türkiye'nin yağması başlayacaktı. Başımıza bin türlü çorap örülecekti. Hem de ne çoraplar! Irak'tan, Suriye'den beter günler Türkiye'yi bekliyor olacaktı. Yüzyıl sonra yine işgal kapıları açılacaktı.

Erdoğan'ı o gece şehit edememeleri ve yurtdışına kaçırtamamaları FETÖ ve CHP kadar içerideki gizli Erdoğan karşıtlarını da hayal kırıklığına uğrattı. Milletin yanında, milletin önünde darbeye karşı direnmesi Türkiye'nin düşmesini önledi.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Bahçeli'ye burun kıvırdılar ama HDP'yle ‘ortak anayasa' çalıştılar 07 Mayıs 2021 | 188 Okunma Bu sistemle alıp veremedikleri ne? 05 Mayıs 2021 | 236 Okunma O yol, yol değildi Kemal Bey! 03 Mayıs 2021 | 204 Okunma Erdoğan'a cephe almalarının sebebi 30 Nisan 2021 | 424 Okunma Sen önce 37 canın hesabını ver 28 Nisan 2021 | 162 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar