CHP kurultayı ve Kemal Bey'in “dostları”

CHP kurultayı, Kemal Kılıçdaroğlu’nun genel başkanlık koltuğunu korumasının yanı sıra yakın geleceğe ilişkin birtakım hazırlıkların sinyallerini vermesi bakımından da önemliydi....

CHP kurultayı, Kemal Kılıçdaroğlu’nun genel başkanlık koltuğunu korumasının yanı sıra yakın geleceğe ilişkin birtakım hazırlıkların sinyallerini vermesi bakımından da önemliydi.

Kılıçdaroğlu’nun “dostlarla iktidara yürüyeceğiz” sözlerinde ifadesini bulan söz konusu “hazırlıklar”, aynı zamanda Türkiye’yi bekleyen birtakım kirli planları ve projeleri de işaret ediyor.

CHP’nin, Türkiye üzerinde dışarıdan kurulacak olan baskıyı içeriden tamamlamaya çalışmanın dışında bir misyona sahip olmadığını unutmayalım. CHP’nin Türk milletiyle ilgili hayırlı bir misyonu, vizyonu kesinlikle yoktur. Kurultayda kararlaştırılan söz konusu “hazırlıklar” da işte bu çerçevede yapılıyor.

Libya’da yenilgiye uğrayan Körfez ülkeleri ile Batı ittifakı, Mısır’ın darbeci generali Sisi’yi öne sürerek, yeni dönemde Türkiye’nin gücünü kırmak için baskıyı artırmaya devam edecek.

Kemal Kılı

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Millet bu tehditlere pabuç bırakır mı? 06 Ocak 2021 | 379 Okunma Dengeleri değiştiren lider 04 Ocak 2021 | 206 Okunma Zor ama başarı dolu bir yıl 01 Ocak 2021 | 114 Okunma Babacan CHP'de ‘deva' arıyor 30 Aralık 2020 | 458 Okunma CHP ve İYİ Parti'nin ‘Demirtaş' sevgisi 28 Aralık 2020 | 310 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar