CHP adayı, bu yanıtı kaç kişiyle buldu?

Bir siyasetçi nazik olabilir, kibar olabilir, fazlasıyla kucaklayıcı olabilir ama İstanbul gibi büyük bir şehrin yönetimine talip olmuşsa biraz da akıl sahibi olması beklenir.   Evet, CHP adayından...

Bir siyasetçi nazik olabilir, kibar olabilir, fazlasıyla kucaklayıcı olabilir ama İstanbul gibi büyük bir şehrin yönetimine talip olmuşsa biraz da akıl sahibi olması beklenir.  

Evet, CHP adayından bahsediyoruz. 

Ordu valisine yönelik ettiği küfür ve hakaretlerden üç gün sonra ortaya çıkıp “vallahi o gün çok konuşma yapmıştım, sesim kısılmıştı, sizin ‘it’ diye anladığınız sözün tamamı aslında ‘basit’ idi; ama sözümün ‘bas’ kısmı gittiği için duyulmadı, sadece ‘it’ kısmı duyuldu. Ben vali beyin sadece basitliğini işaret ettim.” 

Şimdi bu yanıta “yalan” desek hafif kaçar; “yaratıcı” desek yaratıcılığa hakaret olur. “Basit” desek değil; çünkü ağızdan çıkan sesin yarısının çıkmaması, bir kısmının hava tarafından yutulması, karşı tarafa ulaşmaması falan çok karışık, çok kafa karıştırıcı. Görüldüğü gibi bu gerekçenin de anlaşılması hiç de “basit” değil.  

CHP adayı şüphesiz tek başına da çalışmıyor, arkasında koca bir “Ajans” bulunuyor. Bu ekibin to

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Ne yaptırım tehditleri, ne atılan iftiralar Türkiye'yi durdurabilir 16 Ekim 2019 | 3.335 Okunma ABD'yi bölgeden defediyoruz 14 Ekim 2019 | 3.149 Okunma Türkiye'nin en stratejik harekatı 11 Ekim 2019 | 2.787 Okunma Amerika'yı sarsan karar 09 Ekim 2019 | 2.848 Okunma 'Barış Pınarı' harekatı 07 Ekim 2019 | 2.673 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar