Bu terör biçimine bir ad bulmak bile zor

Bu ülkeyi ateşe vermek isteyenlerin elinden şimdilik bu kadarı geliyor. Ormanlarımızı yakıyorlar. O kadar korkunç bir terör biçimi ki bu, bir ad bulmak, nitelendirmek bile güç. Lanetlerin en kötüsünü hak...

Bu ülkeyi ateşe vermek isteyenlerin elinden şimdilik bu kadarı geliyor. Ormanlarımızı yakıyorlar. O kadar korkunç bir terör biçimi ki bu, bir ad bulmak, nitelendirmek bile güç. Lanetlerin en kötüsünü hak ediyorlar.

“İnsanlık düşmanları” demek bile hafif kalıyor; doğaya da canlılara da düşmanlar.

Bu zihniyetin sahip olduğu hiçbir değer yok. Kaplumbağaları, tavşanları, börtü böceği, ağacı yeşili yok eden canice bir ruh hali var karşımızda.

Ama ormanları ateşe verenlerin başı boş serseriler olduğunu düşünürsek yanılırız. Unutmayalım ki, bu yıkıcılığı üreten, yöneten, ülkemizin üstüne salan merkezler var.

Amaçları, bu korkunç yıkıcılığı bütün bir ülkeye yaymak.

Ellerinden gelse Türkiye’yi ateşe verecekler.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Macron, Erdoğan'la savaşını kaybetti 26 Ekim 2020 | 500 Okunma İYİ Parti nasıl kurtulur? 23 Ekim 2020 | 449 Okunma İYİ Parti'nin “milliyetçi-ülkücü” imajı yerlerde... 21 Ekim 2020 | 488 Okunma Sevgili Markar, Erdoğan ve “ışıkçı” Yargıç 19 Ekim 2020 | 314 Okunma O devekuşu kim? 16 Ekim 2020 | 232 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar