Asıl tiyatro izleyici sıralarında 

Selahattin Demirtaş’ın cezaevinde kaleme aldığı bir öykü kitabı önceki gün “okuma tiyatrosu” olarak sahnelendi. İzleyici koltuklarında enteresan isimler vardı.

HDP Eşgenel Başkanı Pervin Buldan, eski eşgenel başkan Sırrı Süreyya Önder, Demirtaş’ın eşi Başak Demirtaş, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun eşi Dilek İmamoğlu, Kemal Kılıçdaroğlu’nun eşi Selvi Kılıçdaroğlu, CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu izleyici sıralarındaydı.

Tiyatro izlemeye mi gelmiştiler yoksa bizzat kendileri mi tiyatro sergiliyorlardı, pek anlaşılmadı. Ama izlenimim, Kenter Tiyatrosu’nda oynanan oyun, sahneden daha çok izleyici sıralarında dönüyor gibiydi. 

Bu kadar ünlü izleyiciyi hangi oyunda yan yana gelmişti, bilemiyorum. Ama geceyi düzenleyen organizatörün, her halükarda dikkatleri izleyici sıralarına çekmek istediği de açıkça fark ediliyor. 

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Mutasyona uğramış FETÖ virüsü 08 Nisan 2020 | 4.974 Okunma "Bir cisim patladı" haberciliği ve ölüm oruçları 06 Nisan 2020 | 3.285 Okunma Utanmazlar; yalan haberin, çarpıtmanın kitabını yazdılar 03 Nisan 2020 | 3.445 Okunma Türkiye solunu "Rezidans kraliçeleri" temsil ederse... 01 Nisan 2020 | 4.931 Okunma Türkiye'yi aciz gösterme yarışındalar 30 Mart 2020 | 3.109 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar