Asıl film sahnenin gerisinde…

Peker'in videosuyla milleti oyalamaya çalışırken asıl arka planda hangi filmleri, videoları çektiklerine bakmak gerekiyor. Bir eğlence sahnesi kurulduğuna göre arkada feci halde dolaplar çevriliyor demektir. Asıl film...

Peker'in videosuyla milleti oyalamaya çalışırken asıl arka planda hangi filmleri, videoları çektiklerine bakmak gerekiyor.

Bir eğlence sahnesi kurulduğuna göre arkada feci halde dolaplar çevriliyor demektir. Asıl film aslında sahnenin gerisinde oynanıyor.

CHP, FETÖ, İYİ Parti, Kandil ve HDP ortaklığıyla hangi masalar kuruldu, hangi pazarlıklar yapılıyor?

'Bakanlık' pazarlığı Aysbergin görünen yüzüdür sadece. Devleti ele geçirdiklerinde Türkiye'yi nasıl yağmalayacaklarını ve nasıl ameliyat masasına yatıracaklarını da görüşüp protokole bağlamışlar.

'Seçim ittifakı' etrafında dönen tartışmalar milleti uyandırmamak için sergilenen tiyatrodan başka bir anlam taşımıyor.

Bu partilerin veya adı geçen liderlerin siyasi farklılıkları olan kişi ve gruplar olduğunu düşünenler fena halde yanılıyor.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Kandil de mi Kuvayi Milliye cephesinde? 21 Temmuz 2021 | 107 Okunma “Çözüm süreci” treni çoktan kaçtı 19 Temmuz 2021 | 317 Okunma Erdoğan, İstanbul'a inince darbecilerin bütün hayalleri suya düştü 16 Temmuz 2021 | 377 Okunma Erdoğan, gençliğe yeni ufuklar açtı 14 Temmuz 2021 | 186 Okunma Diyarbakır ziyareti muhalefeti panikletti 12 Temmuz 2021 | 1.600 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar