Ankara’ya layık gördükleri aday

“Devşirme muhalefet”in geleceği nokta burasıydı; Erdoğan’ı zayıflatmak için sağdan soldan devşirdikleri adayların her gün yeni bir foyası ortaya çıkıyor. Ellerindeki en “sağlam”...

“Devşirme muhalefet”in geleceği nokta burasıydı; Erdoğan’ı zayıflatmak için sağdan soldan devşirdikleri adayların her gün yeni bir foyası ortaya çıkıyor. Ellerindeki en “sağlam” aday olan ve Ankara’ya layık gördükleri Mansur Yavaş da sahte senet düzenlemekten tutalım (1. İcra Mahkemesi’nin kararına göre) Yargı içinde çete kurmaya, vergi kaçırmaktan şantaj ve tehdide kadar ne kadar mafyatik iş varsa hepsiyle suçlanıyor. 

Muhalefetin başkenti teslim edeceği aday böyle tartışmalı bir isim mi olmalıydı? 

Yok efendim, AKP Ankara’yı kaybedeceğini anlayınca bu tür Yargı oyunlarına başvurdu, başkan adayımız Mansur Yavaş bey suçlu değil, mağdur! 

İyi de Mansur Yavaş bile karıştığı bu suçları doğru düzgün inkar edemiyor. Sahte senet düzenlediği mahkeme kararı. Yavaş, bunu reddederken yaptığı savunmasında vergi kaçırdığını kabul ediyor, attığı tehdit şantaj mesajlarını da üstleniyor. 

AK Parti Mansur Yavaş’ı suçlasa n’olur, savunsa n’olur; ortada ciddi k

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Çalmamışlar, daha ötesini yapmışlar 24 Mayıs 2019 | 2.257 Okunma İmamoğlu iki soruda tuş oldu  22 Mayıs 2019 | 4.191 Okunma FETÖ'cü Karaaslan, İmamoğlu'na neden şantaj yapıyor? 20 Mayıs 2019 | 5.384 Okunma 40 kere söyleyin belki 'mağdur' olur 17 Mayıs 2019 | 1.657 Okunma 'Ajans' kime bağlı? 15 Mayıs 2019 | 1.969 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar