Ankara’ya layık gördükleri aday

“Devşirme muhalefet”in geleceği nokta burasıydı; Erdoğan’ı zayıflatmak için sağdan soldan devşirdikleri adayların her gün yeni bir foyası ortaya çıkıyor. Ellerindeki en “sağlam”...

“Devşirme muhalefet”in geleceği nokta burasıydı; Erdoğan’ı zayıflatmak için sağdan soldan devşirdikleri adayların her gün yeni bir foyası ortaya çıkıyor. Ellerindeki en “sağlam” aday olan ve Ankara’ya layık gördükleri Mansur Yavaş da sahte senet düzenlemekten tutalım (1. İcra Mahkemesi’nin kararına göre) Yargı içinde çete kurmaya, vergi kaçırmaktan şantaj ve tehdide kadar ne kadar mafyatik iş varsa hepsiyle suçlanıyor. 

Muhalefetin başkenti teslim edeceği aday böyle tartışmalı bir isim mi olmalıydı? 

Yok efendim, AKP Ankara’yı kaybedeceğini anlayınca bu tür Yargı oyunlarına başvurdu, başkan adayımız Mansur Yavaş bey suçlu değil, mağdur! 

İyi de Mansur Yavaş bile karıştığı bu suçları doğru düzgün inkar edemiyor. Sahte senet düzenlediği mahkeme kararı. Yavaş, bunu reddederken yaptığı savunmasında vergi kaçırdığını kabul ediyor, attığı tehdit şantaj mesajlarını da üstleniyor. 

AK Parti Mansur Yavaş’ı suçlasa n’olur, savunsa n’olur; ortada ciddi k

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
ABD bizi kandırıyor meselesi 16 Ağustos 2019 | 2.845 Okunma 'Yeni parti'nin misyonu belli oldu 14 Ağustos 2019 | 3.281 Okunma Meclis'te FETÖ mutabakatı  12 Ağustos 2019 | 2.992 Okunma 'Yeni parti', WhatsApp'tan start aldı 09 Ağustos 2019 | 4.166 Okunma Erdoğan'ın kararlılığı sonuç verdi 07 Ağustos 2019 | 3.506 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar