Ankara’ya layık gördükleri aday

“Devşirme muhalefet”in geleceği nokta burasıydı; Erdoğan’ı zayıflatmak için sağdan soldan devşirdikleri adayların her gün yeni bir foyası ortaya çıkıyor. Ellerindeki en “sağlam”...

“Devşirme muhalefet”in geleceği nokta burasıydı; Erdoğan’ı zayıflatmak için sağdan soldan devşirdikleri adayların her gün yeni bir foyası ortaya çıkıyor. Ellerindeki en “sağlam” aday olan ve Ankara’ya layık gördükleri Mansur Yavaş da sahte senet düzenlemekten tutalım (1. İcra Mahkemesi’nin kararına göre) Yargı içinde çete kurmaya, vergi kaçırmaktan şantaj ve tehdide kadar ne kadar mafyatik iş varsa hepsiyle suçlanıyor. 

Muhalefetin başkenti teslim edeceği aday böyle tartışmalı bir isim mi olmalıydı? 

Yok efendim, AKP Ankara’yı kaybedeceğini anlayınca bu tür Yargı oyunlarına başvurdu, başkan adayımız Mansur Yavaş bey suçlu değil, mağdur! 

İyi de Mansur Yavaş bile karıştığı bu suçları doğru düzgün inkar edemiyor. Sahte senet düzenlediği mahkeme kararı. Yavaş, bunu reddederken yaptığı savunmasında vergi kaçırdığını kabul ediyor, attığı tehdit şantaj mesajlarını da üstleniyor. 

AK Parti Mansur Yavaş’ı suçlasa n’olur, savunsa n’olur; ortada ciddi k

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
HDP’yle gizli ittifakın niteliği üzerine 18 Mart 2019 | 4.990 Okunma Ankara’ya layık gördükleri aday 15 Mart 2019 | 5.397 Okunma Ezan tartışması 13 Mart 2019 | 6.704 Okunma Daha çok istikrarsızlık, daha çok kriz... 11 Mart 2019 | 4.584 Okunma “Beka sorunu”nun hikayesi 08 Mart 2019 | 4.597 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar