Ankara’ya layık gördükleri aday

“Devşirme muhalefet”in geleceği nokta burasıydı; Erdoğan’ı zayıflatmak için sağdan soldan devşirdikleri adayların her gün yeni bir foyası ortaya çıkıyor. Ellerindeki en “sağlam”...

“Devşirme muhalefet”in geleceği nokta burasıydı; Erdoğan’ı zayıflatmak için sağdan soldan devşirdikleri adayların her gün yeni bir foyası ortaya çıkıyor. Ellerindeki en “sağlam” aday olan ve Ankara’ya layık gördükleri Mansur Yavaş da sahte senet düzenlemekten tutalım (1. İcra Mahkemesi’nin kararına göre) Yargı içinde çete kurmaya, vergi kaçırmaktan şantaj ve tehdide kadar ne kadar mafyatik iş varsa hepsiyle suçlanıyor. 

Muhalefetin başkenti teslim edeceği aday böyle tartışmalı bir isim mi olmalıydı? 

Yok efendim, AKP Ankara’yı kaybedeceğini anlayınca bu tür Yargı oyunlarına başvurdu, başkan adayımız Mansur Yavaş bey suçlu değil, mağdur! 

İyi de Mansur Yavaş bile karıştığı bu suçları doğru düzgün inkar edemiyor. Sahte senet düzenlediği mahkeme kararı. Yavaş, bunu reddederken yaptığı savunmasında vergi kaçırdığını kabul ediyor, attığı tehdit şantaj mesajlarını da üstleniyor. 

AK Parti Mansur Yavaş’ı suçlasa n’olur, savunsa n’olur; ortada ciddi k

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Meclis'e kapağı atan Gladio artıkları 03 Haziran 2020 | 2.638 Okunma Deniz feneri gibi dışarıya sinyal verip duruyor 01 Haziran 2020 | 2.871 Okunma Albayrak neden hedef? 29 Mayıs 2020 | 4.832 Okunma Erdoğan'a karşı tek parti oldular 27 Mayıs 2020 | 2.423 Okunma Hayali zaferler, kiralık umutlar... 25 Mayıs 2020 | 4.381 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar