Akşener, meydanı Kılıçdaroğlu'na bırakmaz

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in son günlerde Cumhurbaşkanı Erdoğan'a karşı üslubunu daha da sertleştirdiği görülüyor. Bunun nedeni anlaşılmaz değil. Muhalefet cephesinde...

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in son günlerde Cumhurbaşkanı Erdoğan'a karşı üslubunu daha da sertleştirdiği görülüyor.

Bunun nedeni anlaşılmaz değil.

Muhalefet cephesinde Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı en çok eleştiren, en fazla hedef alan parti lideri doğal olarak puanları topluyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'la yarışıyor gibi görünseler de aslında muhalefet adayları birbiriyle yarışıyor.

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu da bir süredir aynı stratejiyi izliyor.

Kemal Kılıçdaroğlu bu alanda çıtayı o kadar yükseltti ki, doğru yanlış, insaflı insafsız, tutarlı tutarsız, eksik fazla demeden Erdoğan'a suçlamalar yöneltiyor. Bu yaklaşımıyla toplumda büyük bir itibar kaybı yaşasa da muhalefet içinde tek sözcü, tek aktör konumuna yükseliyor.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
İsveç 73 teröristi iade edecek 01 Temmuz 2022 | 184 Okunma “Ablalarım, anam, babam ve ben…” 29 Haziran 2022 | 344 Okunma “Yüzde 99.99”dan emin misiniz Temel Bey? 27 Haziran 2022 | 1.079 Okunma Muhalefet, sosyal yangını körüklüyor 24 Haziran 2022 | 206 Okunma Sezgin Tanrıkulu 6'lı masanın ruhudur, daha azı değil 22 Haziran 2022 | 349 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar