40 kere söyleyin belki 'mağdur' olur

AK Parti içinden çıkacak olası yeni partiye zemin bulmak için İstanbul seçimleri bulunmaz bir nimet oldu. Hem Abdullah Gül’ün, hem Ahmet Davutoğlu’nun YSK kararının ardından gecikmeksizin tutum almaları da...

AK Parti içinden çıkacak olası yeni partiye zemin bulmak için İstanbul seçimleri bulunmaz bir nimet oldu. Hem Abdullah Gül’ün, hem Ahmet Davutoğlu’nun YSK kararının ardından gecikmeksizin tutum almaları da bunu gösteriyor.  

Dikkat edilirse CHP’den daha çok bu çevreler Ekrem İmamoğlu’na kol kanat germiş durumda. İmamoğlu’dan ciddi ciddi bir “mağdur” çıkarmaya çalışıyorlar. “Efendim muhafazakarlar bu yükü nasıl kaldırırmış, büyük haksızlık olmuş! Bu haksızlığa yürek dayanmaz” gibi yarı acılı arabesk tarzı bir kara propagandayı aralıksız sürdürüp duruyorlar.  

Aslında burada Erdoğan’a doğrudan bel altı vuruyorlar. Sanki YSK kararı tamamen haksız ve adaletsiz! Kararla ilgili peşin bir hüküm  oluşturmaya çalışıyorlar. 367 göndermeleri ise tam bir itibar suikastı niteliğindeydi; Erdoğan’ı eski Türkiye’nin yozlaşmış aktörleriyle eşitleme kurnazlığı yapıyorlar kendilerince.  

Meselenin İstanbul’dan fazlası ol

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
ABD'yi bölgeden defediyoruz 14 Ekim 2019 | 3.132 Okunma Türkiye'nin en stratejik harekatı 11 Ekim 2019 | 2.786 Okunma Amerika'yı sarsan karar 09 Ekim 2019 | 2.847 Okunma 'Barış Pınarı' harekatı 07 Ekim 2019 | 2.672 Okunma Anaları bu kayıtsızlık öldürecek 04 Ekim 2019 | 2.553 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar