ÇOK OKUNAN YAZARLAR

Kemal Bey kimin elinde tutsak? 

Devlet Bahçeli, dünkü grup konuşmasında Kemal Kılıçdaroğlu’nun Almanya gezisinde FETÖ ve PKK’ya yakın isimlerle aynı kareye girmesini sert bir şekilde eleştirilerdi .

Kurtuluş Tayiz
Kurtuluş Tayiz Akşam Gazetesi
05 Aralık 2018 | 5.0 K

Devlet Bahçeli, dünkü grup konuşmasında Kemal Kılıçdaroğlu’nun Almanya gezisinde FETÖ ve PKK’ya yakın isimlerle aynı kareye girmesini sert bir şekilde eleştirilerdi. Bahçeli, ana muhalefet partisi liderinin içine düştüğü bu hatayı değerlendirirken şu önemli değerlendirmeyi yaptı: “Sayın Kılıçdaroğlu ne yaptığını, nereye savrulduğunu ya bilmiyor ya da tutsak alındığından sesi çıkmıyor, çıkamıyor?” 

Evet, normalde CHP liderinin de içine düşmeyeceği hatalar var. FETÖ’cülerle, PKK’ya yakın simalarla aynı fotoğraf karesine girmemek gibi. Farkında olmadığı durumlarda ise bu hatayı düzeltmeye çalışması gibi… 

Ama enteresan şekilde Kılıçdaroğlu, pek gönüllü görünmese dahi bu tür fotoğraf karelerinin içine girmekten kaçamıyor. Bu davranışın sebebi ne olabilir? Kimse Kılıçdaroğlu’nun aklının başında olmadığını iddia edemez herhalde; aklı gayet yerinde, ne yaptığının farkında. 

Sorun daha ‘derin’ sanırım; FETÖ’ye angaje bir şekilde siyasete başlamış, kariyerini FE

Devamını Oku
Diğer Yazıları
DAHA FAZLA SONUÇ GÖSTER