ÇOK OKUNAN YAZARLAR

Suikast tehditleri “yargılanacak” korkutmaları milletin kararını değiştirmez 

Ülkeyi Batı’ya teslim etmeye hazırlananların Türkiye’yi ayağa kaldıran Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı millete ve devlete hizmetlerinden dolayı “yargılamaya” kalkması en hafif tabirle abesle iştigaldir .

Kurtuluş Tayiz
Kurtuluş Tayiz Akşam Gazetesi
26 Mayıs 2018 | 187

Ülkeyi Batı’ya teslim etmeye hazırlananların Türkiye’yi ayağa kaldıran Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı millete ve devlete hizmetlerinden dolayı “yargılamaya” kalkması en hafif tabirle abesle iştigaldir.

Şüphesiz muhalefetin buna ne gücü var, ne de karşılarında buna izin verecek bir millet söz konusu. 

Amaçları her zamanki gibi bu tür imalarda bulunarak, tehditler savurarak seçmeni terörize etmek. Muharrem İnce, Batı’daki karanlık güç merkezlerinin kulağına fısıldadığı bu tehdidi gündeme getirerek aslında kendince bir mesaj iletmeye çalışıyor. Bu mesaj Tayyip Erdoğan’a yönelik bir tehdittir ve millet bu tür mesajları daha önce olduğu gibi ayaklarının altına almasını bilir. 

Erdoğan’a yönelik son dönemde gündeme gelen suikast tehditleri de aynı merkezin işi. Muharrem İnce, bu tehdidi diline dolayarak kime bağlı olduğunu da belli etmiş oluyor. Tek başına bu hadise bile muhalefet partilerinin çıkardığı adayların i

Devamını Oku
Diğer Yazıları
DAHA FAZLA SONUÇ GÖSTER