ÇOK OKUNAN YAZARLAR

ABD’nin egosu duvara tosladı

Adalet Bakanı Abdülhamit Gül, dün ABD’nin Metin Topuz ile ilgili ilginç bir talebini açıklarken, kendisi de şaşkınlığını gizleyemiyordu .

Kurtuluş Tayiz
Kurtuluş Tayiz Akşam Gazetesi
23 Ekim 2017 | 1.7 K

Adalet Bakanı Abdülhamit Gül, dün ABD’nin Metin Topuz ile ilgili ilginç bir talebini açıklarken, kendisi de şaşkınlığını gizleyemiyordu. Olay şöyle: ABD, yazılı olarak Metin Topuz’un telefon ve SİM kartını talep etmiş. Bunu isterken de aynen şu ifadeler kullanılmış: “Her ne kadar telefon şahsın olsa da bizim işler için kullanılıyor.”  

Adalet Bakanı Gül, Metin Topuz ile ilgili saçma taleplerin nereye varacağını kestiremediğini de belirterek, bu gidişle ABD’nin “Her ne kadar Türk vatandaşıysa da bizim işler için kullanılıyor, onu da verin” diyebileceğini belirtti. 

Bu yüzsüzlüğün arkasında aslında ABD’nin incinen egosu var. Metin Topuz’un tutuklanması, ABD’nin egosunu yerle bir etmişe benziyor. Bunun altında kalmamak için kendilerince saçma, bir o kadar da küstah taleplerde bulunuyorlar. İşi yüzsüzlüğe, pişkinliğe vurmalarının sebebi, Türkiye duvarına toslayan egoları. İncinen egolarını üst perdeden taleplerle, küstahça dayat

Devamını Oku
Diğer Yazıları
DAHA FAZLA SONUÇ GÖSTER