Sözcü'nün manşetinden Kılıçdaroğlu sorumlu tutulabilir mi?

Ne yani muhalif medyanın tüm manşetlerini Kılıçdaroğlu mu belirliyor? O zaman Akit başta olmak üzere iktidara yakın gazetelerin attığı her saçma manşetten de AK Partili siyasetçileri mi sorumlu tutacağız?

Fikri Sağlar’ın ısrarla sürdürdüğü "Türban siyasi semboldür" saçmalığına karşı en net tepkiyi ortaya koyan CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nu takdir etmek yerine şimdi de “Bakalım Sözcü’nün Ayasofya manşetini de eleştirebilecek mi?” diyerek kendilerince samimiyet testine tabi tutanlar olmuş.

Sağlar CHP ile özdeşleşmiş bir eski siyasetçi. Bu konuda Kılıçdaroğlu’nun nasıl bir tutum alacağını merak etmek elbette anlaşılabilir bir durumdur.

Fakat Sözcü’nün şimdi yarım ağızla da olsa “Editoryal hata, niyetimiz o değildi” dediği haberinden Kılıçdaroğlu’nu sorumlu tutmak hakkaniyete sığmaz.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Cumhurbaşkanı'ndan siyasette yeni hamleler 12 Ocak 2021 | 4.732 Okunma Whatsapp, Signal, Telegram, BİP falan... 11 Ocak 2021 | 8.060 Okunma Meral Akşener'e "Adaylıktan çekil" telefonu açan kimdi? 09 Ocak 2021 | 8.306 Okunma İktidar Boğaziçi konusunda Perinçek'i dinlemeli 08 Ocak 2021 | 1.684 Okunma Metallica dinlemesi Melih Bulu'yu iyi rektör yapar mı? 06 Ocak 2021 | 1.922 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar 1 yorum