Kılıçdaroğlu’nun adaylığına ‘Evet’ diyen siz değil miydiniz?

Kemal Kılıçdaroğlu’nun Tayyip Erdoğan karşısında seçim kazanamayacağı gün gibi ortadaydı.Buna rağmen Türkiye sosyolojisini tanımayan Kılıçdaroğlu’nun çevresindeki dar bir...

Kemal Kılıçdaroğlu’nun Tayyip Erdoğan karşısında seçim kazanamayacağı gün gibi ortadaydı.

Buna rağmen Türkiye sosyolojisini tanımayan Kılıçdaroğlu’nun çevresindeki dar bir çevre kendi yazdıkları masala inanmakta ısrar ettiler.

“Aday değil sistem önemli” diye tutturdular, halkın parlamenter sistem tartışmasına ilgisizliğini fark edemediler.

“Kılıçdaroğlu’nun adaylığı ilan edilmediği için İmamoğlu ve Yavaş’ın gerisinde çıkıyor, adaylığı açıklansa Erdoğan’ı geçecek” gibi gerçekçilikten uzak savlar ortaya attılar.

Akşener acı gerçeği söyledikçe duymazlıktan gelip masadaki 4 küçük partiye vekillikler dağıtarak Kılıçdaroğlu’nun adaylığını dayattılar.

Kendilerine yakın birkaç anketçinin hormonlu anket sonuçlarıyla milleti kandırdılar.

Kaybettikten sonra da bahanelere sığınmaya devam ederek “Akşener masadan kalktığı için kazanamadık” dediler.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Gazze’deki sivilleri Mısır’a göndermek çözüm değil   12 Ekim 2023 | 1.097 Okunma Akılalmaz bir gerçek, Kılıçdaroğlu yine tezkereye ‘Hayır’ diyor! 11 Ekim 2023 | 5.779 Okunma Kılıçdaroğlu’nun adaylığına ‘Evet’ diyen siz değil miydiniz? 21 Eylül 2023 | 3.029 Okunma Erdoğan AB ile yolları ayırır mı? 19 Eylül 2023 | 1.120 Okunma Özgür Özel’in adaylığı muhalif seçmende heyecan yaratıyor mu? 14 Eylül 2023 | 4.587 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar