Erdoğan, Uğur Işılak'a kızar mı?

7 Haziran seçimlerinde AK Parti'den milletvekili seçilen ama Meclis'te uyuyakalınca bu macerası 1 Kasım seçimlerinde hızla sona eren Uğur Işılak "Öz Eleştiri" adında bir şarkı bestelemiş.

7 Haziran seçimlerinde AK Parti’den milletvekili seçilen ama Meclis’te uyuyakalınca bu macerası 1 Kasım seçimlerinde hızla sona eren Uğur Işılak “Öz Eleştiri” adında bir şarkı bestelemiş.

Aslında yeni değil, Mart ayında çıkarmış ama dün sosyal medyada paylaşılınca birden gündem oldu.

Sözleri ilginç. Siyasetin geldiği noktadan, vizyonsuzluktan, hamasetten, sıkışınca dinin siyasete alet edilmesinden, ibadetlerin reklam aracına dönüşmesinden, kibirden, vefasızlıktan yakınıyor Işılak.

Şarkının sözlerini duyan herkes “Işılak iktidarı eleştiriyor, demek ki muhalif olmuş” diye düşündü doğal olarak.

Ama kendisi öyle olmadığını ima etti. Yakın zamanda Cumhurbaşkanı Erdoğan ile selamlaştıkları bir fotoğrafı koyarak “Bilinsin ki, hem sözümün hem davamın arkasındayım!” diye yazdı ve şarkıyı paylaştı.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Babacan, Davutoğlu, İnce, Sarıgül... Hepsi aynı yanlışta birleşiyor 30 Kasım 2020 | 7.889 Okunma Suriyeliler olmasa sanayi bitermiş! 29 Kasım 2020 | 4.017 Okunma Katar yatırımları ahaliyi memnun etmez 27 Kasım 2020 | 3.918 Okunma Arınç'ın istifasından çıkan kısa ve net sonuçlar 25 Kasım 2020 | 7.486 Okunma Erdoğan'ın Arınç tepkisi, MHP ve reformun sınırları 23 Kasım 2020 | 5.271 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar 2 yorum