Bu cüreti nereden buluyorlar?

Korona denetimi sırasında vatandaşı azarlayan Uşak Valisi Funda Kocabıyık’ın ve Konya’da bir gazeteciyi “Düzgün otur” diye rencide eden eski vali Cüneyt Orhan Toprak’ın yaptıkları daha hafızamızdan silinmemişken şimdi de benzer bir haber...

Korona denetimi sırasında vatandaşı azarlayan Uşak Valisi Funda Kocabıyık’ın ve Konya’da bir gazeteciyi “Düzgün otur” diye rencide eden eski vali Cüneyt Orhan Toprak’ın yaptıkları daha hafızamızdan silinmemişken şimdi de benzer bir haber Denizli’den geldi.

Denizli Valisi Fuat Atik şehirde ne kadar kamera varsa arkasına almış salgın denetimi yapıyor. Ocak başında çalışan bir döner ustasının elinde eldiven göremeyince kan ter içindeki adamcağızı ve işyeri sahibini tersleyip “Dükkânı kapatın” diye emir veriyor.

Sosyal medyada tepki gelince de hatasını fark edip özür diliyor.

Hani bazen “Twitter mahkemelerin yerini aldı” falan diye şikâyet ediyoruz ya, sosyal medya olmasaydı, bu tepkiler gösterilmeseydi ne Vali Atik özür dileyecekti ne de o işletme mühürlenmekten kurtulacaktı.

Ve bu kibir, bu “Ben devletim, siz kimsiniz?” havası sürüp gidecekti…

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Biraz mola... 18 Haziran 2021 | 2.043 Okunma Ne soykırım ne demokrasi, Biden ile kontrollü başlangıç 15 Haziran 2021 | 357 Okunma Akşener kendi tezini çürütüyor 11 Haziran 2021 | 4.459 Okunma AK Parti bu sefer ne diyecek? 08 Haziran 2021 | 2.594 Okunma Kılıçdaroğlu kantarın topuzunu kaçırdı 04 Haziran 2021 | 8.135 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar