Bu cüreti nereden buluyorlar?

Korona denetimi sırasında vatandaşı azarlayan Uşak Valisi Funda Kocabıyık’ın ve Konya’da bir gazeteciyi “Düzgün otur” diye rencide eden eski vali Cüneyt Orhan Toprak’ın yaptıkları daha hafızamızdan silinmemişken şimdi de benzer bir haber...

Korona denetimi sırasında vatandaşı azarlayan Uşak Valisi Funda Kocabıyık’ın ve Konya’da bir gazeteciyi “Düzgün otur” diye rencide eden eski vali Cüneyt Orhan Toprak’ın yaptıkları daha hafızamızdan silinmemişken şimdi de benzer bir haber Denizli’den geldi.

Denizli Valisi Fuat Atik şehirde ne kadar kamera varsa arkasına almış salgın denetimi yapıyor. Ocak başında çalışan bir döner ustasının elinde eldiven göremeyince kan ter içindeki adamcağızı ve işyeri sahibini tersleyip “Dükkânı kapatın” diye emir veriyor.

Sosyal medyada tepki gelince de hatasını fark edip özür diliyor.

Hani bazen “Twitter mahkemelerin yerini aldı” falan diye şikâyet ediyoruz ya, sosyal medya olmasaydı, bu tepkiler gösterilmeseydi ne Vali Atik özür dileyecekti ne de o işletme mühürlenmekten kurtulacaktı.

Ve bu kibir, bu “Ben devletim, siz kimsiniz?” havası sürüp gidecekti…

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Habertürk TV özgür, bağımsız ve tarafsız olduğu için cezalandırıldı! 02 Aralık 2020 | 21 Okunma Babacan, Davutoğlu, İnce, Sarıgül... Hepsi aynı yanlışta birleşiyor 30 Kasım 2020 | 7.959 Okunma Suriyeliler olmasa sanayi bitermiş! 29 Kasım 2020 | 4.020 Okunma Katar yatırımları ahaliyi memnun etmez 27 Kasım 2020 | 3.924 Okunma Arınç'ın istifasından çıkan kısa ve net sonuçlar 25 Kasım 2020 | 7.488 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar