Ali Koç elini cebine atarak Erdoğan’a saygısızlık mı etti?

Cumhurbaşkanı Erdoğan, geçtiğimiz hafta ciddi bir tekne kazası geçiren Ali Sabancı ve Vuslat Doğan Sabancı’yı hastanede ziyaret etmiş.Ziyaret esnasında Erdoğan’a Fenerbahçe Kulübü...

Cumhurbaşkanı Erdoğan, geçtiğimiz hafta ciddi bir tekne kazası geçiren Ali Sabancı ve Vuslat Doğan Sabancı’yı hastanede ziyaret etmiş.

Ziyaret esnasında Erdoğan’a Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç ve Türk Amerikan İş Konseyi (TAİK) Başkanı Mehmet Ali Yalçındağ da eşlik etmiş.

Hastane çıkışında Ali Koç’un Erdoğan’ı uğurlarken bir cebini eline atarak rahat bir tavırla yürümesi sosyal medyada tartışma yarattı.

Koç’un Erdoğan’a saygısızlık ettiğini iddia edenler oldu.

Fakat görüntüleri yakından izleyince iki ismin arasında gayet samimi bir hava olduğunu, hatta Erdoğan’ın gülümseyerek Yalçındağ ve Koç’a bir şeyler anlattığını görüyorsunuz.

Ali Koç’un davranışı saygısızlıktan ziyade samimiyet ve rahatlık gibi geldi bana.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Kılıçdaroğlu’nun adaylığına ‘Evet’ diyen siz değil miydiniz? 21 Eylül 2023 | 2.993 Okunma Erdoğan AB ile yolları ayırır mı? 19 Eylül 2023 | 1.094 Okunma Özgür Özel’in adaylığı muhalif seçmende heyecan yaratıyor mu? 14 Eylül 2023 | 4.567 Okunma İmamoğlu CHP’nin ideolojik rotasını da değiştirecek mi? 12 Eylül 2023 | 2.712 Okunma Depremzede vatandaş kendi evini nasıl yapacak? 08 Eylül 2023 | 2.079 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar