Ahmet Hakan'a bir program tavsiyesi

Hayır hayır yine muhalefet partilerinin içini karıştıracak bir konuk önerisi yapmayacağım. Dünkü yazısında “MİT’ten CIA’ye Enver Altaylı’nın olağanüstü maceraları” temalı bir kitap var mı piyasada?” diye sormuş.

Hayır hayır yine muhalefet partilerinin içini karıştıracak bir konuk önerisi yapmayacağım.

Dünkü yazısında “MİT’ten CIA’ye Enver Altaylı’nın olağanüstü maceraları” temalı bir kitap var mı piyasada?” diye sormuş. ODA TV de kendisi için detaylı bir okuma listesi hazırlamış.

Bense direkt Enver Altaylı’yı dinleyeceği bir program önereceğim.

Youtube’da “32. Gün Arşivi” adında bir hesap var. Mehmet Ali Birand’ın efsane programlarını yeniden yüklüyorlar. Hem de bugünün sıcak gündemine paralel içerikler seçerek.

İşte oraya iki gün önce bir buçuk saat süren önemli bir röportaj yüklediler.

Yıl 1999. Program konuğu şu anda FETÖ soruşturması kapsamında tutuklu bulunan eski MİT mensubu Enver Altaylı. Karşısında rahmetli Birand, Soner Yalçın ve neredeyse çocuk yaştaki Cüneyt Özdemir…

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Babacan, Davutoğlu, İnce, Sarıgül... Hepsi aynı yanlışta birleşiyor 30 Kasım 2020 | 7.928 Okunma Suriyeliler olmasa sanayi bitermiş! 29 Kasım 2020 | 4.017 Okunma Katar yatırımları ahaliyi memnun etmez 27 Kasım 2020 | 3.922 Okunma Arınç'ın istifasından çıkan kısa ve net sonuçlar 25 Kasım 2020 | 7.487 Okunma Erdoğan'ın Arınç tepkisi, MHP ve reformun sınırları 23 Kasım 2020 | 5.271 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar