Nasıl bir medya düzeni istiyoruz?

Çocuklarınıza neyi miras bırakacağınızı düşünmüşsünüzdür. Peki siyasette, ekonomide kültürde, sanatta, medyada gelecek kuşaklara neleri miras bırakacağız?

Çocuklarınıza neyi miras bırakacağınızı düşünmüşsünüzdür. Peki siyasette, ekonomide kültürde, sanatta, medyada gelecek kuşaklara neleri miras bırakacağız? Bizi nasıl hatırlayacaklar?

Bizden öncekilerin bıraktığı mirası düşünelim. Nasıl hatırlıyoruz onları ve nasıl yad ediyoruz?

Buradan gelecek kuşakların bizim hakkımızda neler düşüneceğini kestirebiliriz.

28 Şubat medyası, sanırım medya tarihinde en çok eleştirilen bir dönem olarak bize miras kaldı. O günün yöneticileri zaman zaman özeleştiri yapıp, şimdi aynı hataların yapılmaması gerektiğini söylüyorlar.

Bugün üniversitede geleceğin gazetecisi olacak çocuklar yetiştiriyoruz. Onlara bizden öncekilerin hatalarını anlatırken, bizim yaptığımız yanlışları da söylüyorum. Gelecekte aynı hataları yapmasınlar.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Ormancılarla bir gün 01 Aralık 2021 | 184 Okunma Göçmenlere tepki neden büyüyor? 30 Kasım 2021 | 214 Okunma Bolu'da sığınmacı olmak 28 Kasım 2021 | 356 Okunma "Fırsatçılar, aç gözlüler" 26 Kasım 2021 | 233 Okunma "Ekonomik Kurtuluş Savaşı" vereceksek eğer 24 Kasım 2021 | 581 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar