Mesaj gruplarıyla imtihanımız

“Sünnet” diye grup kurmuş. Telefon rehberinde kim varsa eklemiş. Hepsine oğlunun sünnet davetiyesinin fotosunu gönderiyor. “Hepinizi bekliyorum” diyor altına da.Sonra onlarca kişinin cevabı düşüyor gruba....

“Sünnet” diye grup kurmuş. Telefon rehberinde kim varsa eklemiş. Hepsine oğlunun sünnet davetiyesinin fotosunu gönderiyor. “Hepinizi bekliyorum” diyor altına da.

Sonra onlarca kişinin cevabı düşüyor gruba. “Allah hayırlı etsin… Bereketli olsun… Maşallah Maşallah…”

O daha bitmeden, ‘düğün’ diye bir grup çıkıyor ortaya. “Cahit ile Ayşe’nin en mutlu gününde sizleri de aramızda görmekten büyük mutluluk duyacağız. Kalender düğün salonu Ümraniye…”

Ve altına onlarca mesaj yine yağıyor. “Hayırlı uğurlu olsun Abdullah abi… Vay kerata Cahit bu kadar büyüdü mü ya… Yaşlanıyoruz Abdullah, yaşlanıyoruz… Abi o gün şehir dışındayım kusura bakma ne olur…”

Böyle devam edip gidiyor…

Bir de toplu mesaj grupları var.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Örnek alınacak bir imam 26 Mart 2019 | 5.424 Okunma Bu kitabı ben yazacaktım 22 Mart 2019 | 5.666 Okunma Bir kriz yönetme başarısı: Yeni Zelanda 21 Mart 2019 | 5.713 Okunma Kutuplaşmanın vurduğu şehir 20 Mart 2019 | 6.815 Okunma İbrahim’e ağıt yakmayın, kendinize yanın 19 Mart 2019 | 5.594 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar