Kıymetini bilin

Siyaset hareketli. Gündem yoğun. Dünya kaynıyor. Hepimizin ilgisi başka yerlerde. Yazacak, söyleyecek çok şey var günlük olaylara dair.Günlerin nasıl geçtiği belli değil. Bakın son bahar geldi bile. Oysa daha yeni...

Siyaset hareketli. Gündem yoğun. Dünya kaynıyor. Hepimizin ilgisi başka yerlerde. Yazacak, söyleyecek çok şey var günlük olaylara dair.

Günlerin nasıl geçtiği belli değil. Bakın son bahar geldi bile. Oysa daha yeni 2018 yazmaya alışmıştık. Üç ay sonra yeni yıla gireceğiz şimdi.

Tüm bu koşuşturmalar içinde ömür sermayesi hızla tükeniyor ve tek engelleyemediğimiz şey de bu. Bu koşuşturma esnasında öylesine şeyleri kaçırıyoruz ki, bir daha dünyaları versek geri getiremeyiz.

Şimdi elimizde diye kıymetini çok bilmiyoruz ama bir gün kayıp gittiğinde, onu asla geri getiremeyeceğiz. O zaman uğraştığınız, zaman harcadığınız şeylerin ne kadar önemsiz olduğunu anlayacak, keşke o kıymetli şeylere vakit ayırsaydım diyeceksiniz.

Kendi tecrübemden yola çıkarak bazılarını hatırlatayım size.

ANNE BABANIZIN KIYMETİNİ BİLİN

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
AK Parti yeni bir rejim mi kuruyor? 08 Aralık 2021 | 366 Okunma Her şeyi politize etmenin bir bedeli var 07 Aralık 2021 | 584 Okunma Telefon rehberi 05 Aralık 2021 | 351 Okunma Nureddin Nebati'den ilk ekonomik öngörüler 03 Aralık 2021 | 345 Okunma Ormancılarla bir gün 01 Aralık 2021 | 186 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar