İYİ Parti'ye kim komplo kurdu?

Cevabını vereceğim ama önce şunu söyleyeyim: Son iki gündür İYİ Parti yöneticilerinin yaptığı açıklamalar, öyle yenilir yutulur cinsten değil. Eğer Meral Akşener gereğini yapmazsa partisi dağılacak.

Cevabını vereceğim ama önce şunu söyleyeyim:

Son iki gündür İYİ Parti yöneticilerinin yaptığı açıklamalar, öyle yenilir yutulur cinsten değil. Eğer Meral Akşener gereğini yapmazsa partisi dağılacak.

Bunu bir temennimmiş gibi algılayıp, kulaklarını söyleyeceklerime tıkayacak İYİ Partili okurlarıma, ön yargılı olmayın derim.

Durumu anlatayım. Sonunda öyle karar verin.

PARTİ İÇİ KAVGA MI, PARTİ İÇİ DEMOKRASİ Mİ?

Önce birbirine karışmış kavramları ayıklayalım.

Bir siyasi partide, çok seslilik, parti içi demokrasi, fikir farklılıkları, görüş ayrılıkları, demokratik mücadele iyi bir şeydir.

Tek şartı var: Bunu medyada değil, partinin kendi organları içinde yapacaksınız.

Kapılarınızı kapatırsınız, ister kavga edersiniz, ister bağırırsınız ama sonunda bir konuda anlaşır, dışarıya da bu görüntüyü verirsiniz.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Nureddin Nebati'den ilk ekonomik öngörüler 03 Aralık 2021 | 332 Okunma Ormancılarla bir gün 01 Aralık 2021 | 184 Okunma Göçmenlere tepki neden büyüyor? 30 Kasım 2021 | 214 Okunma Bolu'da sığınmacı olmak 28 Kasım 2021 | 357 Okunma "Fırsatçılar, aç gözlüler" 26 Kasım 2021 | 235 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar 1 yorum