Yol doğru görünüyor

Galatasaray’ın kararlı oyunu umutları yeşertti. Sezonun hemen başı için zorlayıcı bir fiktsür problemi duruyor Galatasaray’ın önünde.

Galatasaray’ın kararlı oyunu umutları yeşertti.

Sezonun hemen başı için zorlayıcı bir fiktsür problemi duruyor Galatasaray’ın önünde. Azerbaycan’dan geldi, 2 idman yaptı, Başakşehir deplasmanına gitti ve hafta yeni başladı henüz! Ufukta bir Hajduk Split bir de Fenerbahçe maçı var. Hal böyleyken Fatih Terim eksiltemediği/tamamlayamadığı kadrosuyla yola çıkmak ve ilerlemek durumunda.

Dün geceki maç, olayların nasıl seyredebileceği ile ilgili ipuçları barındırabilecek türdendi. Geçen sezonun şampiyonu bir ölçüde kadrosunu korumayı başarmış, sahasında bileği bükülmeyen türden.

Başakşehir’in topa sahip olmak konusunda ısrarcı bir takım olmadığı malum; bu durum Galatasaray’ın çok sevdiği pas trafiğini gönlünce sürdürmesine imkân tanıdı bir süre.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Taksim Meydanı için sandık 22 Ekim 2020 | 31 Okunma Gençlik düşleri, aman ne tatlıdır 20 Ekim 2020 | 249 Okunma Daha ucuza da bu kadar kötü oynardı 20 Ekim 2020 | 194 Okunma Plağın çıtladığı yerden 13 Ekim 2020 | 35 Okunma Aman arabaya dikkat canım dostum 08 Ekim 2020 | 95 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar