İlk Türk Netflix dizimiz benim gözümde ilk bölümden sınıfı geçti. Darısı yenilerin başına...

Sadece şöyle bir göz attım, derinlemesine analiz değil bu; bir ilk karşılaşma yazısı yazdım.Görünen o ki ilk Türk Netflix dizisi ‘Hakan: Muhafız’a platformun yüksek tempolu yapım konsepti gayet...

Sadece şöyle bir göz attım, derinlemesine analiz değil bu; bir ilk karşılaşma yazısı yazdım.

Görünen o ki ilk Türk Netflix dizisi ‘Hakan: Muhafız’a platformun yüksek tempolu yapım konsepti gayet güzel şekilde sirayet etmiş.

Müthiş hızlı ve keyifli başladı; öyle de devam edecek gibi görünüyor. Dünya dizi sektörü için küçük ama bizim için gerçekten büyük ve kıymetli bir adım bu.

İşin içine Ayasofya gibi, Kapalıçarşı gibi bizden unsurlar katılması, fonda nefis İstanbul görüntüleri kullanılması, kahve falı bakan teyzeler, ince belli bardaklarda çaylar ister istemez daha ilk dakikasından diziyle aranızda bir gönül bağı kurduruyor.

Hakkını teslim etmek lazım başta Çağatay; elbette hayran olduğum Okan Yalabık da var, tüm oyuncular rollerinin hakkını veriyor.

İlk intiba üzerinden söylüyorum; gözüme batan, sırıtan hiç birşey görmedim.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
İzzet Çapa: 'Bütün bildiklerinizi unutun, oyun yeni başlıyor' diyor Black Mirror 29 Aralık 2018 | 464 Okunma Desene güzelim sen hiç yaşamamışsın… 22 Aralık 2018 | 401 Okunma İlk Türk Netflix dizimiz benim gözümde ilk bölümden sınıfı geçti. Darısı yenilerin başına... 15 Aralık 2018 | 274 Okunma Milenyum dejenerasyonundan kurtulmak mümkün mü? 04 Aralık 2018 | 4.225 Okunma Kalbimden yükselen ses, gözümden yaş olup akıyor… 01 Aralık 2018 | 3.856 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar