Kimden yanasınız?

Son günlerde yine tuhaf şeyler yaşanıyor. Konu araştırılmıyor. Kim doğru, kim yanlış incelenmiyor. Ama hemen hüküm veriliyor. Sosyal medyada linç kampanyası yürütülüyor.KAZDAĞLARI(!) Önce...

Son günlerde yine tuhaf şeyler yaşanıyor. Konu araştırılmıyor. Kim doğru, kim yanlış incelenmiyor. Ama hemen hüküm veriliyor. Sosyal medyada linç kampanyası yürütülüyor.

KAZDAĞLARI(!)

Önce Kazdağları olayı. Ne olduğu araştırılmadı. Ancak bazıları hemen altın uzmanı kesildi. Maden Mühendisleri Odası ilk raporunu daha yeni yayınladı. Açıklığa kavuşması gereken noktalar var. Konunun uzmanları böyle diyor. Birileri ise tam gaz ortalıkta.

PKK ORMAN YAKTI SES YOK

Ağaçlar kesilmiş. Doğa mahvolmuş. Tamam, itiraz yok. Ancak bir dakika. Daha yeni (13 Temmuz’da) Muğla Dalaman’da orman yangını çıktı. Yüzlerce hektar orman yandı. Sadece orman mı? İçindeki canlılar da kül oldu. PKK’nın yan kuruluşu “Biz yaktık” diye açıklama yaptı. Ama kimseden ses çıkmadı.

MUĞLA’DAKİLER AĞAÇ DEĞİL Mİ?

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Kılıçdaroğlu’nun ‘sırları’ CHP’de kazanı kaynattı 19 Ocak 2022 | 607 Okunma Aydınlık Gazetesi Yazarı İsmet Özçelik: ‘’Erken seçim acelesi...’’ 17 Ocak 2022 | 924 Okunma Aydınlık Gazetesi Yazarı İsmet Özçelik: ‘’Kamuda savurganlık!’’ 16 Ocak 2022 | 536 Okunma 'Irak dosyası' açılmalı Bush, Blair yargılanmalı 14 Ocak 2022 | 123 Okunma Başarılı model Kazakistan’da da sonuç verdi 13 Ocak 2022 | 1.372 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar