Erdoğan Çiller’e kaldıysa..!

Erdoğan bayramın son günü Yenikapı’da miting yaptı. Mitinge eski başbakanlardan Tansu Çiller de katıldı. Çiller davetin Erdoğan’dan geldiğini söyledi. Gazeteler, televizyonlar Çiller’le...

Erdoğan bayramın son günü Yenikapı’da miting yaptı. Mitinge eski başbakanlardan Tansu Çiller de katıldı. Çiller davetin Erdoğan’dan geldiğini söyledi. Gazeteler, televizyonlar Çiller’le Erdoğan’ın fotoğraflarını yayınladı.

Organize bir buluşma. Belli ki her şey önceden ayarlanmış. Çiller üzerinden merkez sağdaki seçmenlere 24 Haziran için mesaj verilmeye çalışıldı.

KİM BU ÇİLLER

Gazeteciler olarak Tansu Çiller deyince aklımıza, ABD ile özel ilişkiler, eşi Özer Uçuran Çiller’le ilgili iddialar, örtülü ödenek ve Selçuk Parsadan, Susurluk, İran’a provokasyon, büyük devalüasyon, ... gibi konular gelir.

Tabi bir de FETÖ’nün Bank Asya’sının açılışında kurdele keserkenki fotoğrafı.

ERDOĞAN BU KADAR MI ZORDA?

YAZININ DEVAMI
YAZARIN DİĞER YAZILARI
AKP ve CHP’de 31 Mart sonrası hesapları 17 Şubat 2019 | 58 Okunma AKP’nin korktuğu oldu Sanayi üretimi çöktü 15 Şubat 2019 | 2.840 Okunma Hani devlet, bakkallık, manavlık yapmazdı? 14 Şubat 2019 | 325 Okunma Şimdi de Çin uçağı düşürdük! 13 Şubat 2019 | 2.784 Okunma Memura damacana su yasak 11 Şubat 2019 | 1.165 Okunma
TÜM YAZILARI