İktidarda kişilik bölünmesi var

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, SÖZCÜ'ye konuştu... Geçen hafta sonu Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu’nun Siirt ve Bitlis-Tatvan gezilerini takip ettim.

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, SÖZCÜ'ye konuştu...

Geçen hafta sonu Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu’nun Siirt ve Bitlis-Tatvan gezilerini takip ettim. Eski Başbakan, SÖZCÜ’ye verdiği özel söyleşide, Instagram’dan istifasını sunan Berat Albayrak’ı ekonomiyi bilmemekle suçlarken, Merkez Bankası’nın yeni kararları ile Türkiye’nin faiz cenneti haline geleceğini ve faiz lobisinin yüzünün güldüğünü savunuyor. Davutoğlu, “İktidarda kişilik bölünmesi var. Zaten Türkiye’deki problem siyasi değil psikolojik. İktidardaki herkes çift kişilikli yaşıyor. Aynı gün üç maskeyle dolaşıyorlar” diyor.

ALBAYRAK ELEŞTİRİSİ

Bülent Arınç’ın açıklamalarını nasıl yorumluyorsunuz?

Berat Albayrak'ın istifasının etkisi olmuştur. Şu görüldü: Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın en son feda edebileceğini düşündüğü kişi bile feda edildi.

Bu köşe yazısını aşağıdaki linke tıklayarak sesli bir şekilde dinleyebilirsiniz

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Sözde demokrasi 17 Ocak 2021 | 1.345 Okunma Kanatlı casuslara geçit yok 16 Ocak 2021 | 659 Okunma CHP’li 3 vekil, İnce’ye katılacak 15 Ocak 2021 | 1.948 Okunma MHP’nin HDP dilekçesi 14 Ocak 2021 | 1.407 Okunma Aşı için 15 Ocak’a hazırlık var 12 Ocak 2021 | 703 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar