Türkiye’ye destek olmak

Albayrak Medya Grubu çatısı altında 63. sayısına ulaştırdığımız gezi kültürü dergisi SKYROAD’un ilkini düzenlediği fotoğraf yarışmasının ödül treninde konuşma sıramı beklerken düşündüm bunu...

Albayrak Medya Grubu çatısı altında 63. sayısına ulaştırdığımız gezi kültürü dergisi SKYROAD’un ilkini düzenlediği fotoğraf yarışmasının ödül treninde konuşma sıramı beklerken düşündüm bunu: “Gücümüzün yettiği neyse onunla Türkiye’ye destek olmamız gereken bir zaman diliminden geçiyoruz.”

Malum, insanlık son yüzyılda hiç karşılaşmadığı bir salgın tehdidiyle yüz yüze geldi. Bu tehdit bir yandan insanın en temel duygusu olan “hayatta kalma” duygusunu tehdit edip bozdu moralleri, hem de gelecek beklentisi birdenbire negatife evrildi.

Böyle dönemlerde fiziki olarak sağlığımızı korumak ilk vazife elbette. Ancak onun kadar önemli bir başka vazife de enseyi karartmamak, geleceğe dair umutlarımızı kaybetmemek.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Vakıf, neye vâkıf olmalı? 02 Mart 2021 | 311 Okunma “28 Şubat söylemleri falan, çok bilmiyorum ben” 28 Şubat 2021 | 777 Okunma Toparlanmadan defolup gittiniz 27 Şubat 2021 | 1.191 Okunma Şu “yol” meselesi 23 Şubat 2021 | 519 Okunma Üzeyir Efendi Türkiye’yi nasıl kurtardı? 21 Şubat 2021 | 872 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar