Tam bir operasyon olarak Karabük Üniversitesi yalanları

Gördünüz değil mi sosyal medyada ışık hızıyla yayılan, içine grup seks iddialarından HIV ve HPV vakalarına kadar bin türlü nane sokuşturulan, odağında Karabük Üniversitesi’nin olduğu o...

Gördünüz değil mi sosyal medyada ışık hızıyla yayılan, içine grup seks iddialarından HIV ve HPV vakalarına kadar bin türlü nane sokuşturulan, odağında Karabük Üniversitesi’nin olduğu o sosyal medya kampanyasını.

Ağırlıklı olarak Ümit Özdağ’ın faşist yavrularının yaygınlaştırdığı kampanyada bütün iddialar, üniversitede fiili olarak okuyan 5.000’e yakın ve çoğu Afrikalı misafir öğrenciler üzerinden döndürüldü.

Güya Karabük Üniversitesi’nde okuyan Türk kız öğrenciler, üniversitelerinde okuyan Afrikalı öğrencilerle grup seks de dâhil olmak üzere olmadık sapkınlıklar yapıyorlarmış da bu yüzden de şehirde HIV ve HPV pozitif vakaları tavan yapmış.

Eskilerin “Doğru ortaya çıkana kadar yalan dokuz köy dolanırmış” dediği yere geldik yine. İl Sağlık Müdürlüğü’nün açıklamaları HIV ve HPV vakalarında herhangi bir artış olmadığı yönünde. Üniversite, sosyal medyada dolaşan iddiaların tamamının yalan olduğunu açıkladı falan ama dert değil ki… İçine Beşiktaş’ın ünlü taraftar grubu Çarşı’nın Karabük yapılanmasının falan da katıldığı “insan düşmanı bir koro”, Türkiye’ye doğrudan ve cepheden ateş eden leş bir kampanyayı yapıp geçtiler.

Niçin “doğrudan ve cepheden”...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
AK Parti İslamcılardan kurtulmalı mı? 09 Nisan 2024 | 1.072 Okunma Aşksızlara verme öğüt 07 Nisan 2024 | 517 Okunma Bunu da mı konuşmayalım, bu sefer de mi konuşmayalım? 06 Nisan 2024 | 1.514 Okunma Arınma gecesi 02 Nisan 2024 | 1.367 Okunma Varsın yere gelsin sırtımız 31 Mart 2024 | 582 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar