Neye hazırlanıyorsunuz ülkenize hiç mi acımıyorsunuz?

Bunlar azlar. Çok azlar. Ama bunların azlığına rağmen kamuoyunu yalanlarla manipüle edip yönlendirme güçleri var.

Odatv nam haber portalının Caner Taşpınar imzalı “KADEM Vakfı’na ait Ataşehir Kız Öğrenci Yurdu’nun içinden taşındığı iddia edilen silahların fotoğraflarına Odatv ulaştı” başlıklı haberini gördüğümde elimde olmadan “iç savaşa hazırlanıyor Odatv” diye düşündüm.

Doğru anladınız. “…taşındığı iddia edilen silahların fotoğraflarına Odatv ulaştı” cümlesinin hemen ardından bunun bir iç savaş çağrısı, bir iç savaş hazırlığı olduğunu anladım. Zira gündüz gözüyle, sokağın ortasına yığılmış ve TRT’nin FETÖ ile ilgili olarak yaptırdığı “Mahrem” isimli dokümanter bir belgeselin çekiminde kullanılan replika silahların fotoğraflarını okuruna böyle sunmayı, bütün rezilliği, bütün leşliğiyle içine sindirebilen bir medya kuruluşunun tek, yegâne, biricik bir amacı vardır: “Memlekette iç savaş çıkartmak!”

Bakınız bu söylediklerim sizde “yok canım, amma da abartıyorsun” hissi uyandırıyorsa o zokayı siz de...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Ressam günü 28 Kasım 2021 | 97 Okunma Oğlun adam olsa kadına şiddet uygulamaz 27 Kasım 2021 | 309 Okunma Bereketli gündemler üzerinde 23 Kasım 2021 | 227 Okunma Kadıköy’deydim. İskelede. 21 Kasım 2021 | 579 Okunma Sezai Karakoç’un uyandığı gün 20 Kasım 2021 | 523 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar