Kutuplaştır beni kurban olduğum

Bu, burada bir dursun

Erkan Oğur’un İbrahim Kalın üzerinden hepimize yaptığı terbiyesizliğin suçlusu bulundu sonunda da çok rahatladık. Projede yer aldığı için “yanıldım” diyen, gördüğü mahalle baskısı ile rezil bir geri vites yapan ve böylece insanların kutuplaşmasını temin eden “devrimci” Erkan Oğur değilmiş gibi “bu kutuplaşma ortamını bu siyasal iktidar sağladı, Erkan Oğur’un hareketinin sorumlusu AK Parti’dir” cümlesine bağladılar işi iyi mi?

Bu Kamalist solcumsuluk böyledir işte. Hem her şeyi gerine gerine yapar hem de üzerine ne kir bulaştırır ne pas değdirir. Mesela Türkiye’deki darbelerin suçlusu askerler değil, işlerini iyi yapmayan siyasi partilerdir ortalama bir Kamalist solcumsuya göre. Başörtüsü yasağının suçlusu başını açmayan kızlar, köy yakmaların suçlusu köyünden çıkmayan Kürtler… Uzar gider bu liste.

90 yıl boyunca memleketi tek kutuplu, tek bir “makbul vatandaş”.......

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Bazı sorulara bazı cevap denemeleri 09 Mayıs 2021 | 154 Okunma “Biz niye defansa çekildik Ersin?” 08 Mayıs 2021 | 643 Okunma Mülteciler, intiharlar ve ötesi 04 Mayıs 2021 | 617 Okunma Herkes 02 Mayıs 2021 | 260 Okunma Umutsuzluk 01 Mayıs 2021 | 287 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar