Kadın örgütleri neredeymiş?

Bolu Belediye Başkanı olacak ahlaksız, terbiyesiz, çöplük herif var ya. İşte o ahlaksız, terbiyesiz, çöplük, insanlık düşmanı ayyaş herif bir kadın hakkında olmadık bir terbiyesizlik yaptı...

Bolu Belediye Başkanı olacak ahlaksız, terbiyesiz, çöplük herif var ya. İşte o ahlaksız, terbiyesiz, çöplük, insanlık düşmanı ayyaş herif bir kadın hakkında olmadık bir terbiyesizlik yaptı ya. Bir koro, ezikliğini, kompleksini, yetersizliğini ispat eder gibi başladı yine: “Kadın örgütleri nerede?”

Bu soruyla güya şunu sormuş oluyor: “Her kadın meselesinde ayağa kalkan, tepki veren kadın örgütleri söz konusu başörtülü bir kadına açık cinsel ima barındıran bir taciz olduğunda nerede?”

Soru o değil benim şaşkın, ezik, kompleksli arkadaşım. Soru o değil. Soru şu: “Senin, bir başörtülü kadına hakaret edildiğinde ortalığı yıkacak, o terbiyesiz, çukur herife hayatı dar edecek, rahat nefes almayı özler hale getirecek kadın örgütlerin, STK’ların, organizasyonların nerede?” Sivil inisiyatifin nerede?

Boynunu...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Kırk birinci saat 02 Ekim 2022 | 97 Okunma Seçim sathında sıkıcı bir tekrar 01 Ekim 2022 | 358 Okunma Büyük dava adamı Cem Uzan 27 Eylül 2022 | 1.390 Okunma Bir rüyaya uyanır gibi 25 Eylül 2022 | 198 Okunma İran’da “nizam” değişir mi? 24 Eylül 2022 | 667 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar