Haklıyız, kazanacağız!

Sevgili dostum Ersin Çelik’in koordinasyonunda Yeni Şafak internet tayfasının ürettiği ve üç gün içerisinde youtube izlenmesi 300 bine dayanan “Eşcinsellik doğuştandır yalanı nasıl ortaya...

Sevgili dostum Ersin Çelik’in koordinasyonunda Yeni Şafak internet tayfasının ürettiği ve üç gün içerisinde youtube izlenmesi 300 bine dayanan “Eşcinsellik doğuştandır yalanı nasıl ortaya çıktı?” isimli işi izlediniz mi bilmem? İzlemediyseniz, mutlaka ama mutlaka izlemenizi öneririm. Şefika Nur Çifçi kardeşimiz, neredeyse bir terör örgütü haline gelen “eşcinsel lobisi”nin bütün yalanlarını uzmanlar eşliğinde birer birer çürütüyor. Tabiri caizse ipliklerini pazara çıkarıyor.

Diğer yandan T24 isimli sitenin Ersin Çelik’i doğrudan hedef gösteren yayınına Ersin’in “evet, hedef aldım” diyerek cesaretle cevap vermesini de çok ama çok önemli buluyorum. Küresel sermayeden korkan küresel sermaye gibi leş olsun icabında.

Bu konuda daha önce epey kalem oynatmış, fikirlerini beyan etmiş biriyim. Tekrar etmek gibi olacak ama tekrarda da bereket vardır.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
İsrail, yok edilmesi gereken bir terör organizasyonudur 09 Ağustos 2022 | 303 Okunma Sonsuzluk ve bir ömür 07 Ağustos 2022 | 151 Okunma Genelkurmay Başkanı’ndan tekke ve zaviyelere uzanan kimi yollar 06 Ağustos 2022 | 724 Okunma Âlim müstağniliğinden fenomen görünürlüğüne 02 Ağustos 2022 | 682 Okunma Dalgalar arasında 31 Temmuz 2022 | 221 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar