Falda çıkmayan

Baktırmadık kahve falı, açtırmadık tarot bırakmamıştı. Her gün kişisel gelişim videoları izliyor, online motivasyon derslerine katılıyor, insan potansiyelinin sınırsızlığına...

Baktırmadık kahve falı, açtırmadık tarot bırakmamıştı. Her gün kişisel gelişim videoları izliyor, online motivasyon derslerine katılıyor, insan potansiyelinin sınırsızlığına inanıyor, doğru ve etkili iletişimle halledilemeyecek hiçbir şey olmadığını düşünüyordu.

Çok zeki biriydi aynı zamanda. Zekasına uygun bir kariyeri de olmuştu. Türkiye’nin en iyi üniversitelerinden birini bitirdikten sonra yükseği İngiltere’de yapmış, ailesinin zoruyla Türkiye’ye dönmüş, Maslak’ta, uluslararası bir insan kaynakları şirketinde yönetici olarak işe başlamıştı.

Sarıyer’de, denizi gören bir ev tutmuştu kendine. Şirketin verdiği araçla işe gidip geliyor, kurumsallığa had safhada önem gösteriyor, aldığı her sorumluluğu büyük bir başarıyla yerine getiriyordu.

30 yaşındaydı ve bir beyaz yakalının 15 yıl boyunca elde etmek...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Bir Gençlik Şöleni’nin ardından 24 Mayıs 2022 | 22 Okunma Gidilecek yolların imkansızlığıdır 22 Mayıs 2022 | 189 Okunma Bütün tuşlara basmak 21 Mayıs 2022 | 274 Okunma “Sanat sepet işleri” 17 Mayıs 2022 | 427 Okunma Bir demin geldiği, bir başkasının geçtiğidir 15 Mayıs 2022 | 157 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar