Edebiyat burada sana yardım edemez

Burada edebiyat sana yardım edemez Ahmet Turan Alkan. Sen, bir gecede 250 insanı şehit eden bir P.İ.Ç topluluğunu son ana ve kanının son damlasına kadar savunmuş adamsın en nihayet. Bize zekânı gösterme. Bize sarkazm yapma.

Ahmet Turan Alkan FETÖ mensubu değildir. İşin burası tartışmaya açık değil benim açımdan. Ahmet Turan Alkan Ülkücü de değildir. İşin burası da tartışmaya açık değil benim açımdan. Vaktiyle “Ülkücülerle temasının olması” birini Ülkücü yapmaz. Yapmaz zira tanıdığım ve bildiğim kadarıyla Ülkücüler için haysiyet, gurur, onur gibi meseleler “başat meseleler” halindedir ve Ahmet Turan Alkan’a Ülkücü demek için tanıdığım, bildiğim Ülkücülerin tamamına “siz Ülkücü değilsiniz” demem gerekir.

Peki, nedir Ahmet Turan Alkan? Leş bir Demirel sağcısıdır. Ve bütün leş Demirel sağcıları gibi edebiyat ile, incelikli dil oyunları ile, ağda ile yaptığı her fenalığı, yediği her herzeyi affettirebileceğini, unutturabileceğini düşünmektedir.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Şifre: Hatme var! 24 Ocak 2021 | 1.835 Okunma Ömrüne bereket, canına rahmet 23 Ocak 2021 | 581 Okunma Modern ayrıcalıklar 19 Ocak 2021 | 729 Okunma Uzak kışlar masalı 17 Ocak 2021 | 435 Okunma Together? Together! 16 Ocak 2021 | 1.132 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar