Daha ne kadar alçalacaklar?

Ama şu ahmaklar var ya. Şu, Batı yardakçılığı yaparak hayatta kalabileceklerini düşünen alçaklar. Her seferinde “daha ne kadar alçalabilirler ki?” diye soruyoruz ve cevap değişmiyor: “Daha da alçalabiliyorlarmış. Alçalmanın bir sınırı yokmuş.”

Aslında “konuşma özgürlüğü” falan umurlarında değil. Modern dünyanın oluşturduğu saçma sapan gidişata “dur” deme cesareti gösterebilme potansiyeli olan… Bakın, “cesareti gösteren” demiyorum; “cesareti gösterecek” de demiyorum; “cesareti gösterebilecek potansiyeli olan” Müslümanları ne denli oyalayabilirler, ne denli kıstırabilirlerse o denli kârda sayıyorlar kendilerini. Bu pisliklerin alayını da sadece bu yüzden yapıyorlar.

Allah var, “üzerlerine ölü toprağı serpilmiş bir topluluk” olarak biz Müslümanlar da “dur” demeyi bir an olsun aklımıza getirmiyoruz. Ata sporumuz olan mızmızlanma ve sızlanma dışında bir cevabımız yok bu gözü dönmüş azgın topluluğa karşı.

Bakın açık seçik yazayım. Peygamberimiz’e, iki cihanın sultanı Efendimiz(s.a.v)’e hakaret etmenin karşılığı bellidir. Dilimizle değil, elimizle müdahil olmamız gerekir. Var gücümüzle müdahale etmemiz gerekir.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
İki sert gerçek 24 Kasım 2020 | 410 Okunma Burası dünya ve bu kadar 22 Kasım 2020 | 295 Okunma Uyumlu uyumsuzluk 21 Kasım 2020 | 454 Okunma Kamalizm’in açık yaraları 17 Kasım 2020 | 1.289 Okunma Ali Hocam 15 Kasım 2020 | 245 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar