Ermenistan intihar eder mi?..

Rusya lideri Putin böyle bir şeyi ihsas ettiğine göre, demek ki ihtimal dâhilinde…

Rusya lideri Putin böyle bir şeyi ihsas ettiğine göre, demek ki ihtimal dâhilinde… Aslında Ermenistan’ın son intihar teşebbüsü, 23 Eylül’de Azerbaycan topraklarına yaptığı saldırı idi. Yine Rusya ipten aldı!..
 
Ermenistan Başbakanı Nikol Paşinyan’ın, yaşanan bunca hadiseye rağmen hâlâ akıllanmadığı anlaşılıyor… Ülkesini düşürdüğü perişan vaziyetten dolayı hiç de pişman gözükmüyor! Hâlâ daha kuyruğu dik tutmaya çalışıyor. Bu tavrın ne kadar yanlış olduğunu ve Ermenistan’ı nasıl bir felakete sürüklediğini, bizzat eski Cumhurbaşkanı Levon Ter Petrosyan ifşa ediyor! Ama Paşinyan’ın aklı havalarda. Ayakları bir türlü yere basmıyor. Bu kafayla gittiği takdirde, nereye varacağı meçhul. Çok dengesiz ve tutarsız bir kişilik sergiliyor.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Kadına yönelik şiddetle mücadele günü 26 Kasım 2020 | 16 Okunma Bu İrini Operasyonu ne kadar barışçı?.. 24 Kasım 2020 | 55 Okunma İşte “Vahşi Batı” budur. Budur Vahşi Batı!.. 21 Kasım 2020 | 138 Okunma Ermenistan intihar eder mi?.. 19 Kasım 2020 | 268 Okunma KKTC hak ettiği konuma gelmeli… 17 Kasım 2020 | 79 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar