Kabine toplantısı bu haftaya damga vuracak!

Piyasaları yeni haftada yine yoğun bir ekonomi gündemi bekliyor.Yurt içinde tüketici güven endeksi, kapasite kullanım oranı, hizmet endeksleri verileri öne çıkarken, hazine ihaleleri de yakından takip edilecek.Türkiye Cumhuriyet...

Piyasaları yeni haftada yine yoğun bir ekonomi gündemi bekliyor.

Yurt içinde tüketici güven endeksi, kapasite kullanım oranı, hizmet endeksleri verileri öne çıkarken, hazine ihaleleri de yakından takip edilecek.

Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB), yılın ilk "Enflasyon Raporu" ve Para Politikası Kurulu (PPK) toplantı özetini yayımlayacak.

Yurt dışında öncü satın alma yöneticileri endeksi (PMI) verileri, Almanya İFO, ABD GSYH, dayanıklı mal siparişleri, kişisel gelir ve harcamalar, Michigan Üniversitesi tüketici güven endeksi öne çıkıyor.

Çin'de yeni yıl tatili nedeniyle Asya piyasalarında hafta boyu birçok piyasa kapalı olacak.

Kabine toplantısı önemli!

Cumhuriyet tarihinin en kapsamlı borç yapılandırma paketi hayata geçiyor.

Paket, önümüzdeki hafta başında Kabine toplantısında değerlendirilecek.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Bu hafta faiz kararları açıklanıyor! 30 Ocak 2023 | 114 Okunma Yanlış iletişim sistemden çıkışı hızlandırır! 27 Ocak 2023 | 269 Okunma Türkiye, 2023’de tüm kartlarını gösterecek 25 Ocak 2023 | 1.528 Okunma Kabine toplantısı bu haftaya damga vuracak! 23 Ocak 2023 | 204 Okunma Piyasa ve yatırımcılar yeni bir hikâye bekliyor! 20 Ocak 2023 | 377 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar