Prof. Dr. Akın Yücel: Covid-19 sonrası daha güzel, daha şık, daha mutlu olmak isteyeceğiz

Karantinadayız. Her anlamda gerçek yüzümüzle karşı karşıyayız. Aynada neysek, o var. Makyajsız, boyasız, ojesiz, parfümsüz, botokssuz, dolgusuz, abartısız, süssüz.

Olduğumuz gibi. Ne pahalı çantalara, ne topuklu ayakkabılara gerek var evde... “Bir eşofmanla, makyaj yapmadan, kuaför olmadan da yaşanabiliyormuş” diyoruz. Elbette. Ama salgın bitince ne hissedeceğiz? Bu sadeliğin kıymeti bizimle kalacak mı yoksa özlediklerimize koşarak her şeyi abartacak mıyız? İnsan nasıldır sizce? Bu soruyu tartışmak için bu hafta Prof. Dr. Akın Yücel’e bağlandım. Çünkü konu güzellik, keyif ve sosyal hayat olunca iyi bir estetik cerrah kıyaslanamaz bir birikime sahiptir.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Karanlık bir prenses, gerçek bir yetenek: Sena Şener 04 Temmuz 2020 | 2 Okunma Sedef Erken: Tek istediğimiz çocuğumuz kriz geçirirken gidebileceğimiz özel bir merkez 27 Haziran 2020 | 69 Okunma Neden dokunmaya ihtiyacımız var? 21 Haziran 2020 | 33 Okunma Amerika'da neler oluyor? 8 dakika 46 saniye 400 yıllık öfkeyi patlattı 06 Haziran 2020 | 218 Okunma Ömer Madra: Dünya fena halde hasta, fazla zamanı kalmadı 15 Mayıs 2020 | 105 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar