Prof. Dr. Akın Yücel: Covid-19 sonrası daha güzel, daha şık, daha mutlu olmak isteyeceğiz

Karantinadayız. Her anlamda gerçek yüzümüzle karşı karşıyayız. Aynada neysek, o var. Makyajsız, boyasız, ojesiz, parfümsüz, botokssuz, dolgusuz, abartısız, süssüz.

Olduğumuz gibi. Ne pahalı çantalara, ne topuklu ayakkabılara gerek var evde... “Bir eşofmanla, makyaj yapmadan, kuaför olmadan da yaşanabiliyormuş” diyoruz. Elbette. Ama salgın bitince ne hissedeceğiz? Bu sadeliğin kıymeti bizimle kalacak mı yoksa özlediklerimize koşarak her şeyi abartacak mıyız? İnsan nasıldır sizce? Bu soruyu tartışmak için bu hafta Prof. Dr. Akın Yücel’e bağlandım. Çünkü konu güzellik, keyif ve sosyal hayat olunca iyi bir estetik cerrah kıyaslanamaz bir birikime sahiptir.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
21 Eylül Dünya Alzheimer Günü: HATIRLADIN MI? 19 Eylül 2021 | 102 Okunma Cem Mumcu: Yatakta iki kişi görünür ama yatak dünyanın en kalabalık yeridir 14 Ağustos 2021 | 680 Okunma Flu TV'nin kurucusu İlker Canikligil: Artık herkesin cebinde bir stüdyo var. YouTube'da para değil, içerik önemli 26 Aralık 2020 | 205 Okunma Burcu Budak Albayrak: Herkesin bir Homeopati olmalı 15 Kasım 2020 | 221 Okunma Aytuğ Akdoğan: Çok antipatik bir adam olduğumu düşünebilirsiniz, sorun yok 07 Kasım 2020 | 539 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar